BTTLNS Shrykos 1.0 spiegel getinte lenzen zwembril zwart/regenboog  0121020-061 13% Korting

BTTLNS Shrykos 1.0 spiegel getinte lenzen zwembril zwart/regenboog

0121020-061 | Schrijf de eerste review! 78549 78549 8720647703103

De Shrykos 1.0 spiegel getinte lenzen zwembril heeft een waterdichte, zachte siliconen afdichting rond de ogen.

De zwembril heeft een perfect shape-to-face ontwerp, wat resulteert in een nauwsluitende pasvorm en maximale hydrodynamica.

Het is mogelijk om de neusbrug te vervangen om er zeker van te zijn dat u de beste pasvorm op uw neus heeft.

De anti-condens lenzen zullen het probleem van de zwembril die beslaat verminderen en u zult langer genieten van helder zicht.

De spiegelende smoke lenzen beschermen uw ogen tegen reflectie in open water of een goed verlicht zwembad.

Deze zwembril heeft een gebogen ontwerp voor een breed zijdelings zicht, is uiterst comfortabel en is perfect voor zwemsessies in open water.

Let op: Inclusief mesh zakje voor zwembril.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€28,95

24,95 €24,95

Je bespaart €4,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Gebruik:
Spoel de zwembril na elke zwemsessie uit met kraanwater. (Dit is zeer belangrijk na zwemmen in zout water) Wrijf niet met uw vingers over de lenzen of droog uw zwembril niet met een handdoek. Hierdoor zal de anti-condens laag - op termijn - verdwijnen van de lenzen.

Kenmerken:
- Anti-condens lenzen
- Dubbele siliconen band
- Gebogen vorm voor breed zijdelings zicht
- Gespiegelde smoke lenzen: fantastisch zicht tijdens zonnige sessies in open water
- shape-to-face ontwerp
- Sterke en waterdichte pasvorm
- Verwisselbare neusbruggen
- Waterdichte pasvorm: zachte en sterke siliconen lekvrije prestatie pasvorm

Tip: wij adviseren op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit, voordat u hem in het water gebruikt.

Specificaties
  • Merken BTTLNS
  • Type lens Gespiegelde lens
  • Kleur Regenboog
  • Geslacht Heren
  •   Dames
  •   Unisex
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Arena Air Bold Swipe zwembril getint zwart Arena Air Bold Swipe zwembril getint zwart (AA004714-102)

De Arena Air-Bold Swipe zwembril is de eerste zwembril met Swipe anti-condens technologie. Air Bold Swipe zwembrillen combineren de voordelen van het Air seals honingraat ontwerp met Swipe anti-fog technologie. De Air-Bold zwembrillen passen zich aan het gezicht aan, waardoor ze superlicht aanvoelen, en bieden bovendien 10 keer langer helder zicht dan andere anticondensoplossingen door simpelweg met de vinger over de binnen lens te vegen. Deze nieuwe technologie is getest door topzwemmers en heeft deze racebril legendarisch gemaakt. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Levering binnen 1-2 werkdag(en)
€41,95

 (incl. BTW)

Zoggs Phantom 2.0 zwembril grijs/blauw - blauwe lens Zoggs Phantom 2.0 zwembril grijs/blauw - blauwe lens (461031-303516)

Deze Zoggs Phantom 2.0 zwembril grijs/blauw - blauwe lens is speciaal voorzien van Fogbuster anti-condens lenzen. Deze lenzen zorgen ervoor dat de lenzen helder blijven tijdens het zwemmen. De Zoggs Phantom zwembril heeft een legendarisch one size fits all design. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Levering binnen 2-4 werkdagen
€16,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Shrykos 1.0 spiegel getinte lenzen zwembril zwart/goud 13% Korting BTTLNS Shrykos 1.0 spiegel getinte lenzen zwembril zwart/goud (0121020-087)

De Shrykos 1.0 spiegel getinte lenzen zwembril heeft een waterdichte, zachte siliconen afdichting rond de ogen. De zwembril heeft een perfect shape-to-face ontwerp, wat resulteert in een nauwsluitende pasvorm en maximale hydrodynamica. Het is mogelijk om de neusbrug te vervangen om er zeker van te zijn dat u de beste pasvorm op uw neus heeft. De anti-condens lenzen zullen het probleem van de zwembril die beslaat verminderen en u zult langer genieten van helder zicht. De spiegelende smoke lenzen beschermen uw ogen tegen reflectie in open water of een goed verlicht zwembad. Deze zwembril heeft een gebogen ontwerp voor een breed zijdelings zicht, is uiterst comfortabel en is perfect voor zwemsessies in open water. Let op: Inclusief mesh zakje voor zwembril.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€28,95

€24,95

  Je bespaart €4,- (incl. BTW)

Arena Air Soft zwembril getint wit/blauw Arena Air Soft zwembril getint wit/blauw (AA003149-707)

De Arena Air Soft zwembril voelt zo licht aan dat je niet eens merkt dat je hem draagt. Ontwikkeld voor fitnesszwemmers, zit het geheim van hun comfort in de afdichtingstechnologie.

De silicone pasvorm heeft een speciale honingraatstructuur die zich gemakkelijk aanpast aan uw gezicht met een stevige en toch zachte pasvorm.

Ze verminderen de druk op de oogkas en halen de pijn weg die veroorzaakt word door zuiging op gevoelige plaatsen.

Bovendien is deze bril zo licht als een veertje. Voorzien van kristalheldere harde lenzen, zelfinstellende neusbrug en een split strap voor gemakkelijk gebruik. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Levering binnen 1-2 werkdag(en)
€19,95

 (incl. BTW)

Speedo fastskin hyper elite mirror zwembril zwart/rood 9% Korting Speedo fastskin hyper elite mirror zwembril zwart/rood (12818F977)

De Speedo Fastskin Hyper Elite Mirror Maximale Snelheid & Perfect Zicht. Ter ere van 10 jaar race-dominantie introduceert Speedo de Fastskin Hyper Elite Mirror, een verbeterde versie van de legendarische FS3 Elite. Deze wedstrijdzwembril is ontwikkeld in samenwerking met ’s werelds topatleten en bevat geavanceerde hydrodynamische en prestatiebevorderende technologieën. Dankzij de vernieuwde Hydroscopische Lens en het IQfit™ 3D-seal biedt deze bril ultiem comfort, een perfecte pasvorm en optimaal zicht zonder afleiding.

Gratis levering: 3-7 werkdagen

€64,-

€57,95

  Je bespaart €6,05 (incl. BTW)

Aqua Sphere Kaiman transparante lens zwembril zwart Aqua Sphere Kaiman transparante lens zwembril zwart (ASEP3000101LC)

Deze Aqua Sphere Kaiman transparante lens zwembril zwart heeft heldere glazen en een gekleurd frame. De 100% Softeril afdichting met regular-fit pasvorm zorgt voor een zeer comfortabele en lekbestendige afdichting. De heldere Plexisol glazen geven je een zichtveld van maar liefst 180 graden zonder dat je zicht vervormt. De glazen zijn voorzien van kras-bestendige coating en zijn voorbehandeld met anti-fog om condens te voorkomen. Het Easy-adjust gespsysteem zorgt ervoor dat je snel en eenvoudig de strakheid van de dubbele hoofdband naar persoonlijke wens aanpast. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€29,95

€24,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Zwemmen > Zwembrillen > BTTLNS Shrykos 1.0 spiegel getinte lenzen zwembril zwart/regenboog

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.