BTTLNS Ghiskar 1.0 transparante lens zwembril zwart/rood  0119001-003 10% Korting

BTTLNS Ghiskar 1.0 transparante lens zwembril zwart/rood

0119001-003 | Schrijf de eerste review! 40345 40345 8719324909952

Deze BTTLNS Ghiskar 1.0 transparante zwembril heeft een brede transparante lens voor een goede heldere beeldvorming.

De zwembril is gemaakt van het meest duurzame en zachtst mogelijk silicone materiaal met FFT "Face Fit Technology", zodat hij perfect op het gezicht aansluit en lekken voorkomt.

Zeer gemakkelijk en goed te verstellen met de snelspanners op beide zijkanten voor een perfecte pasvorm.

Uitgevoerd met anti-condens lenzen die vocht op de lenzen voorkomen en zorgen voor langer 'condens vrij' zwemmen.

De Ghiskar is een multi-funtionele zwembril, zowel geschikt voor comfortabele trainingen als voor triathlon of openwater wedstrijden.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€36,95

32,95 €32,95

Je bespaart €4,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Deze multi inzetbare bril heeft een zeer comfortabele aansluiting op het gezicht en verminderd de welbekende 'rode kringen' rondom de ogen. Door de relatief grote pasvorm valt de zwembril niet in de oogkas en verdeeld de druk over een groter oppervlakte voor een comfortabele training. Daarintegen is de Ghiskar ook als wedstrijd zwembril te gebruiken voor openwater- en triathlon wedstrijden door zijn vaste pasvorm en aerodynamische design.

Eigenschappen:
- Transparante lens 
- Zacht en duurzaam silicone materiaal
- FFT "Face Fit Technology" 
- Duurzame snelspanners
- Anti-condens lenzen
- 100% UVA/UVB protectie
- Kleur; divine black/torment red

Gebruik: 
Spoel de zwembril na elke zwemsessie uit met kraanwater, zeer belangrijk na zwemmen in zout water. Wrijf niet met uw vingers over de lenzen of droog uw zwembril niet met een handdoek. Hierdoor zal de anti-condens laag verdwijnen van de lenzen.

Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Specificaties
  • Merken BTTLNS
  • Type lens Transparante lens
  • Kleur Rood
  • Geslacht Heren
  •   Dames
  •   Unisex
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Aqua Sphere Kaiman transparante lens small fit zwembril zwart Aqua Sphere Kaiman transparante lens small fit zwembril zwart (ASEP3070101LC)

Deze Aqua Sphere Kaiman transparante lens small fit zwembril zwart heeft donkere glazen en een gekleurd frame. De 100% Softeril afdichting met small-fit pasvorm zorgt voor een zeer comfortabele en lekbestendige afdichting. De Plexisol glazen geven je een zichtveld van maar liefst 180 graden zonder dat je zicht vervormt. De glazen zijn voorzien van kras-bestendige coating en zijn voorbehandeld met anti-fog om condens te voorkomen. Het Easy-adjust gespsysteem zorgt ervoor dat je snel en eenvoudig de strakheid van de dubbele hoofdband naar persoonlijke wens aanpast. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€29,95

€24,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Arena Air Bold Swipe mirror zwembril silver/darkolive Arena Air Bold Swipe mirror zwembril silver/darkolive (AA006832-200)

De Arena Air Bold Swipe mirror zwembril is ultralicht met een helder zicht en daarmee ideaal voor reguliere zwemmers en triatleten. Deze innovatieve bril combineert de lichtheid van Air Seals met de revolutionaire Swipe anti-condens technologie, die tien keer langer meegaat dan standaard behandelingen. Om de anti-condenslaag te reactiveren, veeg je vijf keer voorzichtig over de binnenkant van de lenzen terwijl de bril in het water ligt. De honingraatstructuur van de Air Seals zorgt voor een comfortabele, veilige pasvorm, terwijl de brede panoramische lenzen helder zicht en UV-bescherming bieden. De split strap is individueel verstelbaar voor optimale comfort, zelfs voor zwemmers met lang haar.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€51,95

 (incl. BTW)

Aqua Sphere Xceed titanium spiegellens zwembril blauw 14% Korting Aqua Sphere Xceed titanium spiegellens zwembril blauw (ASEP3030404LMB)

De Aqua Sphere Xceed zwembril combineert een gespecialiseerde gebogen lenstechnologie met een hydrodynamische pasvorm voor helder zicht tijdens zwemtochten. Deze zwembril heeft een easy-adjust gespsysteem voor snelle, probleemloze fit van het hoofdbandje. Tevens worden 4 losse neusbruggetjes meegeleverd voor een perfecte pasvorm.  Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€69,95

€59,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Zone3 Venator-X polarized zwembril wit Zone3 Venator-X polarized zwembril wit (SA21GOGVE102)

De Zone3 Venator-X polarized zwembril heeft een exclusieve pasvorm. Op basis van de feedback van zowel amateur als professionele zwemmers, over de Vapour en Attack zwembrillen, is Zone3 in staat geweest om de beste componenten van beide te combineren. Een zeer comfortabele zwembril met een geweldige pasvorm is ontworpen voor wedstrijden of trainingen in openwater of voor binnen- en buitenzwembad trainingen. Zone3 voorspelt dat deze bril - met fantastische prijs/kwaliteit - in zeer grote aantallen gaat verkopen. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€44,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Valryon 1.0 zwembril regenboog spiegel lenzen zwart/goud 12% Korting BTTLNS Valryon 1.0 zwembril regenboog spiegel lenzen zwart/goud (0119002-060)

Deze BTTLNS Valryon 1.0 zwembril spiegel lenzen heeft een brede spiegellens met een smoky lens wat zorgt voor een zeer mooie uitstraling. De Valyron heeft een spiegellens met een smoky tint wat zorgt voor extra UV-filtering voor de ogen en maakt het zicht tijdens zonnige/heldere zwemtochten beter. De zwembril is gemaakt van het meest duurzame en zachtst mogelijk silicone materiaal met FFT "Face Fit Technology", zodat hij perfect op het gezicht aansluit en lekken voorkomt. Zeer gemakkelijk en goed te verstellen met de snelspanners op beide zijkanten voor een perfecte pasvorm. Uitgevoerd met anti-condens lenzen die vocht op de lenzen voorkomen en zorgen voor langer 'condens vrij' zwemmen. De Valyron is een multi-funtionele zwembril, zowel geschikt voor comfortabele trainingen als voor triathlon of openwater wedstrijden. Let op: Inclusief mesh zwembril zakje.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€39,95

€34,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Arena Tracks wit/blauw Arena Tracks wit/blauw (AA92341-31)

De Arena Tracks is ideaal te gebruiken als trainingsbril, maar ook als instapmodel voor wedstrijden.

Zijn hydrodynamisch design zorgt ervoor dat het vele gezichten goed past, ook veel junioren zwemmers.

De bril heeft een harde lens (polycarbonate), verschillende neusbruggen en zowel de seal als de dual strap zijn gemaakt van siliconen. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€19,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Zwemmen > Zwembrillen > BTTLNS Ghiskar 1.0 transparante lens zwembril zwart/rood

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.