Zone3 Activate plus tropical palm trisuit korte mouw heren  TS21MACPS103 10% Korting

Zone3 Activate plus tropical palm trisuit korte mouw heren

TS21MACPS103 | Schrijf de eerste review! 68422 68422 5056305711764

De Zone3 Activate plus kona speed trisuit is gelanceerd na het overweldigende succes van de Momentum en Revolution prints.

Om die reden heeft Zone3 besloten om het hele assortiment naar een hoger niveau te tillen.

Met twee krachtige nieuwe prints is Zone3 klaar om een grote impact te hebben in 2021.

Er is doorgebouwd op de Momentum reeks en heeft 2 “full-zip” versies toegevoegd om u als klant een grote keuze te bieden.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€174,95

156,95 €156,95

Je bespaart €18,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Belangrijkste voordelen:
- Een verhoogd zadelcomfort door het gebruik van de zeem met variabele dikte.
- Volledige bedekking en vormbehoud, geen doorkijk meer.
- Zeer goed ademende stoffen voor goede zweet regulatie.

Kenmerken:
- Beladen met functies die normaal gereserveerd zijn voor trisuits van topniveau.
- Combineert geweldige waarde met hoge prestaties, kwaliteit en stijl.
- Korte mouwen voor extra bedekking en aerodynamica.
- Lichtgewicht en hoge stretch wafel achter panelen.
- Stijlvolle sublimatie bedrukte zijpanelen.
- Winnaar van de 2018 Best Value Award in 220 Magazine met een 88% rating.

Prestaties:
- Binnen borst voering: Ontworpen om extra dekking te geven. De binnenlaag maakt het mogelijk de hoofdrits van het pak aan de voorkant te gebruiken voor meer ventilatie zonder dat de borst te veel wordt blootgesteld. Elastische technologie: geeft een nauwsluitende pasvorm zonder ongemak rond
de armen en nek.
- Opbergzak: Met elastiek geplaatst op de rug voor voeding, reserveonderdelen of waardevolle spullen.
- Rits bescherming: Interne voering met 'fold over' cover om ongemak van de rits te minimaliseren.
- Rits aan de voorkant: Voor extra ventilatie tijdens het fietsen of hardlopen.
- Silicone UFO beengrippers: Een uniek kenmerk van de Zone3 trisuits is gepositioneerd aan de binnenkant van de knie om elke beweging te voorkomen en mogelijke irritatie te beperken.
- Tri-lite zeem: Klein en netjes geplaatst, de zeem heeft verschillende diktes en fijne stiksels om comfort te garanderen, irritatie te verminderen en zadelpijn te minimaliseren.

Stof:
- Hoogwaardige Lycra Sport stof: Gebruikt op de voorkant van het bovenlichaam en de beenpanelen om bescheidenheid en bedekking te behouden.
- Wafel rugpaneel: Het rugpand is gemaakt van een extreem lichte en zeer elastische stof met een wafelstructuur voor een maximaal ademend vermogen en comfort-fit.

Specificaties
  • Merken Zone3
  • Uitvoering Low-end (sprint, 1/8, 1/4)
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Diverse
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Zone3 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw blauw heren 10% Korting Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw blauw heren (8623078-424)

Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€360,-

€323,95

  Je bespaart €36,05 (incl. BTW)

Castelli core tri suit short sleeve zwart heren 10% Korting Castelli core tri suit short sleeve zwart heren (8625085-010)

De Castelli core tri suit short sleeve biedt alles wat je nodig hebt op raceday, zonder concessies te doen aan prestaties. Ideaal voor je eerste triatlonervaring of als je op zoek bent naar een betaalbaar, hoogwaardig pak met aerodynamische voordelen. Net als bij onze topmodellen zorgt de korte-mouwenconstructie voor minder luchtweerstand en een professionele uitstraling. De twee platte achterzakken en het KISS Tri-zitvlak zijn direct overgenomen van onze premium pakken, waardoor je profiteert van optimaal comfort en functionaliteit. Dankzij de uitstekende stretch en comfortabele pasvorm is dit pak perfect voor zowel trainingen als wedstrijden op alle afstanden. Presteer met vertrouwen, zonder je budget te overschrijden!

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€160,-

€143,95

  Je bespaart €16,05 (incl. BTW)

Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/rood heren Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/rood heren (NR11..64)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€299,-

 (incl. BTW)

Castelli free sanremo 3 suit short sleeve wit heren 10% Korting Castelli free sanremo 3 suit short sleeve wit heren (8625083-101)

De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€230,-

€206,95

  Je bespaart €23,05 (incl. BTW)

Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex (1001-BLK)

De Fusion Speed Suit V2 korte mouw is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak. De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.

De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur. Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp. Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€239,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/oranje heren 12% Korting BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/oranje heren (0224007-203)

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€148,95

€129,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Zone3 Activate plus tropical palm trisuit korte mouw heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.