Orca Core Race trisuit blauw heren 2015

DVC070 | Schrijf de eerste review! 20247 20247 8427011184512

Het Orca Core Race trisuit blauw heren 2015 is een betaalbaar en multifunctioneel trisuit om je te dragen tijdens trainingen of wedstrijden.

De Core Race suit is een ideaal all-round race suit dat mee groeit met uw doelen en technieken.

Uitgevoerd met een 6mm Italiaanse Tri-Support zeem met 70kg dichtheid en een snelle opdroging geeft goed comfort op de fiets.

Vapour borst panelen gecombineerd met een Soft Mesh achterpaneel biedt ademend vermogen waar dat het meest nodig hebben.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen
109,95 €109,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca Core Race trisuit blauw heren 2015

Het Orca Core Race suit heren 2015 is een betaalbaar en multifunctioneel trisuit om je te dragen tijdens trainingen of wedstrijden. De Core Race suit is een ideaal all-round race suit dat mee groeit met uw doelen en technieken.

PERFORMANCE
Aquaglide stof met Orca Enduro waterafstotende coating verbetert de stroming tijdens het zwemmen.

ADEMEND
Vapour borst panelen gecombineerd met een Soft Mesh achterpaneel biedt ademend vermogen waar dat het meest nodig hebben.

SUPREME COMFORT
6mm Italiaanse Tri-Support zeem met 70kg dichtheid en een snelle opdroging geeft goed comfort op de fiets.

OPBERGVAKKEN
Twee bedekte achterzakken die gecentreerd op de onderrug zijn geplaatst geven je genoeg ruimte om voldoende voeding mee te nemen. Stevige achterzakken die goed bereikbaar zijn en niet schudden tijdens het hardlopen.

Eigenschappen:
- Aquaglide: Orca Aquaglide is herontwikkeld als een hogere kwaliteit materiaal - strakkere naden, voor lichtere, meer ademend comfort en om de duurzaamheid te verbeteren. De waterafstotende kwaliteiten zorgen voor een hogere snelheid in het water, terwijl de waterabsorptie minimaal blijft. Aquaglide komt met ingebouwde lycra stof in een polyamide garen voor extra weerstand tegen bacteriën. Aquaglide technologie houdt the triatleet koel, droog en comfortabel.
- Tri-Mesh: Tri-Mesh maakt gebruik van een mix van polyester en spandex om vocht van het lichaam weg te drijvenen de adembaarheid van de stof the verbeteren voor extra comfort tijdens trainingen.
- Vapour: De nieuwe generatie Orca Vapour is een lichte, ademende stof die gebruikt wordt in de meest belangrijke vochttransport panelen van de kleding. Met een hoog vochtdamptransport transmissieratio - de ratio waarmee vocht door de stof gaat en naar buiten getransporteert wordt - Vapour wordt gebruikt om de prestatie en het comfort zo optimaal mogelijk te houden.

Specificaties
  • Merken Orca
  • Rits Rits voorkant
  • Geslacht Heren
  • Categorie Orca triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw petrol heren 20% Korting Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw petrol heren (G10119CP34)

Het Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw is ideaal voor middel- en langeafstandsritten. Het materiaal in de rug is functioneel en zorgt voor de perfecte temperatuur regelingen. Compact power materiaal op de benen, voorzien van een brede rubberen manchet voorkomt afzakken. Het trisuit is voorzien van dubbele functionele zakken. De rits aan de voorzijde heeft een flinterdunne - gelijmde - onderlaag en rits behuizing. Tot slot is het trisuit voorzien van het perform tripad.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€224,95

€179,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart heren 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart heren (0219008-010)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/wit heren Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/wit heren (MP12..00)

Het Orca Athlex race trisuit mouwloos bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€158,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw Honorous Dark Green heren 5% Korting BTTLNS Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw Honorous Dark Green heren (0224002-042)

De Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€199,95

€189,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus kona speed trisuit korte mouw heren Zone3 Activate plus kona speed trisuit korte mouw heren (TS21MACPS101)

De Zone3 Activate plus kona speed trisuit is gelanceerd na het overweldigende succes van de Momentum en Revolution prints. Om die reden heeft Zone3 besloten om het hele assortiment naar een hoger niveau te tillen. Met twee krachtige nieuwe prints is Zone3 klaar om een grote impact te hebben in 2021. Er is doorgebouwd op de Momentum reeks en heeft 2 “full-zip” versies toegevoegd om u als klant een grote keuze te bieden.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€174,95

 (incl. BTW)

Zone3 Lava long distance FZ aero korte mouw trisuit heren 16% Korting Zone3 Lava long distance FZ aero korte mouw trisuit heren (TS20MLAS101)

De Zone3 Lava long distance FZ aero is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. Zone 3 gebruikt de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€309,95

€259,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca Core Race trisuit blauw heren 2015

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.