Castelli Free sanremo trisuit korte mouwen zwart/oranje heren  18109-034 12% Korting

Castelli Free sanremo trisuit korte mouwen zwart/oranje heren

18109-034 | Schrijf de eerste review! 39355 39355 8055688810986

Het Castelli Free sanremo trisuit korte mouwen zwart/oranje heren is een samenvoeging van de free tri top en short, waardoor dit trisuit alle eigenschappen biedt voor een comfortabele triathlon.

De mouwen op elleboog lengte bieden extra aerodynamica op de fiets.

De Velocity mesh op de rug is getest in een windtunnel en geeft je extra snelheid op de fiets.

Uitgevoerd met de bekende KISS TRI chamois zeem, dit is een erg zachte zeem die veel bescherming tijdens het fietsen biedt, en die vrijwel verdwijnt tijdens het zwemmen en hardlopen.

De sanremo voorkant zorgt voor een goede ventilatie en behoudt de aerodynamische prestatie van een 2-delige suit.

Het sanremo trisuit is geschikt voor elke afstand, door de zeem en de uitstekende kwaliteit van gebruikte materialen, waardoor deze niet schuurt tijdens het hardlopen en zeer weinig water opneemt tijdens het zwemonderdeel.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€159,95

139,95 €139,95

Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Free sanremo trisuit korte mouwen zwart/oranje heren

Zoals de naam het zegt is deze short 'free' ontworpen voor een zeer anatomische pasvorm. De zakken op de rug liggen plat voor het zwemmen, terwijl deze genoeg ruimte bieden voor het dragen van voeding op de fiets of tijdens het hardlopen.

Eigenschappen:
- Speedfreak geventileerde race stof aan de voorkant van het bovenste gedeelte
- Velocity mesh achterkant geeft windtunnel bewezen snelheid op de fiets
- YKK Camlock rits
- FreeAero 2 hydro- en aero-geoptimaliseerde zakken
- Instadry Speed stof op de broek is snel in het zwemmen met minimale wateropname
- KISS Tri zeem is comfortabel op de fiets en verdwijnt vrijwel volledig tijdens het hardlopen
- Ellenboog lange mouwen voor aerodynamica op de fiets
- 2 kleine zakken op de heup voor voeding
- Giro Air been grippers
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 180 gram (L)

Castelli heeft zijn triathlon kleding laten beoordelen door professionele triathleten. Deze beoordeling vindt u in onderstaande tabel per dicipline op een schaalverdeling van één tot en met vijf sterren:

Triathlon afstanden
Volledige Triathlon *****
Halve Triathlon *****
Olympische Triathlon ****
Sprint Triathlon ***


Tip:
houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Castelli triathlon 2019
  •   Castelli zomer 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex (1001-BLK)

De Fusion Speed Suit V2 korte mouw is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak. De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.

De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur. Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp. Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€239,95

 (incl. BTW)

Zone3 Lava long distance FZ aero korte mouw trisuit heren 16% Korting Zone3 Lava long distance FZ aero korte mouw trisuit heren (TS20MLAS101)

De Zone3 Lava long distance FZ aero is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. Zone 3 gebruikt de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€309,95

€259,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/rood heren 10% Korting Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/rood heren (TS23MACT108)

De Zone3 Activate trisuit is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€119,95

€107,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren 14% Korting Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren (8624091-010)

Het bovendeel van deze Castelli Sanremo Ultra speed is identiek aan Castelli's gewone Free Sanremo pak. De Samremo openingsconstructie trekt je niet naar voren, en maakt plasstops gemakkelijker en laat je de bovenkant openen als je het te warm hebt. De stoffen zijn sneldrogend, licht en koel. De onderkant profiteert van het aero-onderzoek dat is uitgevoerd voor ons PR 2 Speed Suit project. De nieuwe "Ultra" heeft een volledig nieuw ontworpen kort gedeelte met uitzonderlijk comfort en aerodynamica. De voordelen van dit concept met bijna geen naden en geen extra beengrip zullen vooral tot uiting komen tijdens de afsluitende marathon van een langeafstandstriatlon, wanneer comfort en ondersteuning essentieel zijn voor een succesvolle en sterke finish.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€249,95

€214,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

2XU Core trisuit korte mouw zwart heren 21% Korting 2XU Core trisuit korte mouw zwart heren (MT7043d-BLK/WHT)

Met het 2XU Core trisuit korte mouw kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€189,95

€149,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart heren 20% Korting Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart heren (G20118C10)

Het Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos is ideaal voor sprint- en korte afstandsraces. Extra dun materiaal met een waterafstotende coating op het bovenlichaam. Circulation Pro-materiaal biedt progressieve compressie om de snelheid te verbeteren. Onderliggende ritssluiting aan de achterkant voor heren. Superzachte gekruiste bandjes op de rug voor dames.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€274,95

€219,95

  Je bespaart €55,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Castelli Free sanremo trisuit korte mouwen zwart/oranje heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.