Castelli Core tri suit blauw/wit heren  14110-057-VRR Uitverkoop

Castelli Core tri suit blauw/wit heren

14110-057-VRR | Schrijf de eerste review! 32639 32639 8033685931712

Dit Castelli Core tri suit blauw/wit heren is gemaakt van een Tempo 3 lichtgewicht stof aan de bovenzijden en Pace 3 stretch stof aan de onderkant.

In dit trisuit is de bekende YKK comlock rits aangebracht die erg duurzaam is en daardoor het aan en uitrekken erg gemakkelijk maakt.

Gemaakt van hoogwaardige snel opdrogende stoffen die een goede vochtregulatie bieden.

De zeem in dit tri-suit is gemaakt van de bekende KISS TRI chamois, dit is een erg zachte zeem die veel bescherming tijdens het fietsen biedt, en die vrijwel verdwijnt tijdens het zwemmen en lopen.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€119,95

69,95 €69,95

Je bespaart €50,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Core tri suit zwart/wit heren

Eigenschappen:
- Bovenzijde: Tempo 3 Light stof
- Onderzijde: Pace 3 stretch
- KISS TRI zeem is erg comfortabel op de fiets en verdwijnt tijdens het hardlopen
- YKK camlock rits
- Lie-flat been elastisch
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 189g (maat L)

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Blauw
  •   Wit
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie Castelli triathlon 2017
  •   Castelli zomer 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Free Sanremo 2 trisuit korte mouwen zilvergrijs/zwart heren 21% Korting Castelli Free Sanremo 2 trisuit korte mouwen zilvergrijs/zwart heren (8620092-870)

De Castelli Free Sanremo 2 trisuit is op alle punten sneller dan zijn voorganger, in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.  

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€189,95

€149,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren 14% Korting Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren (8624091-010)

Het bovendeel van deze Castelli Sanremo Ultra speed is identiek aan Castelli's gewone Free Sanremo pak. De Samremo openingsconstructie trekt je niet naar voren, en maakt plasstops gemakkelijker en laat je de bovenkant openen als je het te warm hebt. De stoffen zijn sneldrogend, licht en koel. De onderkant profiteert van het aero-onderzoek dat is uitgevoerd voor ons PR 2 Speed Suit project. De nieuwe "Ultra" heeft een volledig nieuw ontworpen kort gedeelte met uitzonderlijk comfort en aerodynamica. De voordelen van dit concept met bijna geen naden en geen extra beengrip zullen vooral tot uiting komen tijdens de afsluitende marathon van een langeafstandstriatlon, wanneer comfort en ondersteuning essentieel zijn voor een succesvolle en sterke finish.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€249,95

€214,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw donkerblauw heren 15% Korting Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw donkerblauw heren (G10119CP30)

Het Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw is ideaal voor middel- en langeafstandsritten. Het materiaal in de rug is functioneel en zorgt voor de perfecte temperatuur regelingen. Compact power materiaal op de benen, voorzien van een brede rubberen manchet voorkomt afzakken. Het trisuit is voorzien van dubbele functionele zakken. De rits aan de voorzijde heeft een flinterdunne - gelijmde - onderlaag en rits behuizing. Tot slot is het trisuit voorzien van het perform tripad.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€224,95

€189,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus kona speed trisuit korte mouw heren Zone3 Activate plus kona speed trisuit korte mouw heren (TS21MACPS101)

De Zone3 Activate plus kona speed trisuit is gelanceerd na het overweldigende succes van de Momentum en Revolution prints. Om die reden heeft Zone3 besloten om het hele assortiment naar een hoger niveau te tillen. Met twee krachtige nieuwe prints is Zone3 klaar om een grote impact te hebben in 2021. Er is doorgebouwd op de Momentum reeks en heeft 2 “full-zip” versies toegevoegd om u als klant een grote keuze te bieden.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€174,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/wit heren 12% Korting BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/wit heren (0224007-201)

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€148,95

€129,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos wit/zwart heren 17% Korting Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos wit/zwart heren (8622090-001)

De Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos is de mouwloze versie van het normale Sanremo trisuit. HEt tisuit is perfect voor in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€169,95

€139,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Castelli Core tri suit blauw/wit heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.