
De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties.
De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen.
Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Waarom kiezen voor de Activate+ Short Sleeve Trisuit?
100% gerecyclede performance-materialen
Drie hoogwaardige, gerecyclede stoffen bieden de perfecte balans tussen prestaties en comfort.
Gerecycled mesh rugpaneel
Zorgt voor optimale ventilatie en zweetafvoer, waardoor je koel en droog blijft.
Geavanceerde naden en stiksels
Meer dan tien jaar geperfectioneerd om schuren te minimaliseren en comfort te verhogen.
Sneldrogende stoffen
Vermindert waterabsorptie tijdens het zwemmen en droogt snel op de fiets, wat extra gewicht minimaliseert.
Compressie voor de onderbenen
Biedt spierondersteuning en behoud van vorm, essentieel voor lange afstanden.
Korte mouwen voor extra bescherming
Verbetert de aerodynamica en biedt bescherming tegen de zon.
Tri-Lite pad
Gerecycleerd, variabele dikte chamois voor ultiem comfort tijdens het fietsen.
Gerecycleerde Silicone UFO been-grippers
Voorkomen opkruipen en verminderen huidirritatie.
Handige opbergruimte
Elastische achterzak voor het veilig meenemen van voeding en essentiële items.
Ventilatie-optie
Voorrits voor extra luchtcirculatie tijdens het fietsen en hardlopen.
Prestaties & Duurzaamheid in Perfecte Balans
De Activate+ Short Sleeve Trisuit combineert 100% gerecyclede Italiaanse stoffen met een slim ontworpen pasvorm. De voorpanelen en broekspijpen bieden volledige dekking, compressie en stretch, terwijl het gerecycleerde mesh rugpaneel zorgt voor optimale ademhaling en vochtregulatie.
Met een gerecycleerde chamois, duurzame been-grippers en strategische compressie biedt deze trisuit alles wat je nodig hebt voor topprestaties in elke fase van je triathlon. Of je nu traint of aan de startlijn staat, deze duurzame, prestatiegerichte trisuit geeft je kracht, comfort en een bewuste keuze voor het milieu.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€139,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Ontdek de 2XU Aero Hex Trisuit – Onze Nieuwste Innovatie in Triatlon. De Aero Hex Trisuit is de ultieme keuze voor triatleten die streven naar snelheid, comfort en top prestaties. Herontwikkeld met Hexagon overlocknaden en ergonomisch geoptimaliseerde panelling, biedt deze trisuit een perfecte pasvorm die zich moeiteloos aan de rondingen van je lichaam aanpast, zonder rimpels. Dit zorgt voor een gestroomlijnd gevoel en verbetert de aerodynamica tijdens je race.
€269,99
€242,95Je bespaart €27,04 (incl. BTW)
Het BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit dames trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse dames specifieke Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€139,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Castelli core tri suit short sleeve biedt alles wat je nodig hebt op raceday, zonder concessies te doen aan prestaties. Ideaal voor je eerste triatlonervaring of als je op zoek bent naar een betaalbaar, hoogwaardig pak met aerodynamische voordelen. Net als bij onze topmodellen zorgt de korte-mouwenconstructie voor minder luchtweerstand en een professionele uitstraling. De twee platte achterzakken en het KISS Tri-zitvlak zijn direct overgenomen van onze premium pakken, waardoor je profiteert van optimaal comfort en functionaliteit. Dankzij de uitstekende stretch en comfortabele pasvorm is dit pak perfect voor zowel trainingen als wedstrijden op alle afstanden. Presteer met vertrouwen, zonder je budget te overschrijden!
€160,-
€143,95Je bespaart €16,05 (incl. BTW)
De Orca Athlex Lite Trisuit is ontworpen om je prestaties tijdens triatlonwedstrijden te verbeteren. Dit trisuit combineert geavanceerde technologieën met een perfecte pasvorm, zodat je optimaal kunt presteren in alle disciplines. Dankzij de elastische stoffen in de schouders en rug biedt het pak maximale flexibiliteit en bewegingsvrijheid. Daarnaast zorgt Vapour-cool technologie in het bovenlichaam en de benen voor een verkoelend effect, waardoor zweet snel verdampt en je comfortabel blijft tijdens de race.
(incl. BTW)
De Zone3 Activate trisuit korte mouw is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.
€139,-
€124,95Je bespaart €14,05 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > Zone3 Activate plus korte mouw trisuit neon/zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.