Orca 226 Perform aero race korte mouw trisuit blauw/groen dames  JVDF89 Uitverkoop

Orca 226 Perform aero race korte mouw trisuit blauw/groen dames

JVDF89 | Schrijf de eerste review! 39520 39520 8434446380433

Met zijn exclusieve openingssysteem behoudt de Orca 226 Perform aero race korte mouw trisuit blauw/groen dames zijn perfecte pasvorm, of je nu aan het fietsen, zwemmen of hardlopen bent.

Dit pak zit vol innovatieve functies zoals de nieuwe strakke thermo-naden in het boven- en onderlichaam die ongemak en wrijving voorkomen.

Het 'state-of-the-art' Stretchskin materiaal verbeterd de aerodynamica en voorziet je van de nodige spiercompressie.

De Revolutional stof die in de suit verwerkt zit maakt het ademend en sneldrogend, waardoor je de hele race koel en comfortabel blijft.

De Italiaanse Tri-Tech-zeem zorgt voor maximale ondersteuning tijdens het wielergedeelte van de wedstrijd, zonder dat die je op enige manier beperkt tijdens de andere onderdelen van de race.

Dit is de ideale outfit om nog verder te gaan.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€199,-

99,95 €99,95

Je bespaart €99,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca 226 Perform aero race korte mouw trisuit blauw/groen dames

Stretchskin
Deze ultramoderne stof zorgt voor een verbeterde aansluiting op het lichaam en voorziet je van de noodzakelijke spiercompressie. De hydrofobe behandeling van de stof houdt het kledingstuk te allen tijde droog, terwijl de UPF 50+ bescherming tegen de zon biedt.

Vapour-Cool
Deze nano-kristal technologie houdt je lichaam koel en voert het zweet snel weg om je fris en comfortabel te houden tijdens de race.

Het nieuwe openingssysteem 
Het exclusieve openingssysteem maakt het mogelijk om belangrijke seconden te besparen tijdens overgangen.

Tri-Tech zeem
Deze 4 mm Tri-Tech Italiaanse zeem met een dichtheid van 120 Kg/m3 is van hoge kwaliteit en biedt je ongekend comfort.

Opbergruimte
De twee zakken op de onderrug bieden genoeg ruimte om al uw gels en repen in op te bergen.

Elastische grippers 
De elastische grippers in de onderzijde van het suit houden de broek op zijn plaats.

Thermo-Sealed
De thermo-seal technologie zorgt ervoor dat het pak zich perfect aanpast aan je armen en benen, waardoor wrijving wordt voorkomen.

Zichtbaarheid
De reflecterende details laten je extra opvallen tijdens de donkerste uren van de dag.

Specificaties
  • Merken Orca
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Blauw
  •   Groen
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Orca triathlon 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart dames 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart dames (0219009-010)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver dames 20% Korting Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver dames (MP51..37)

Het Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€178,95

€142,95

  Je bespaart €36,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart dames 35% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart dames (0219009-2022-010)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€169,95

€109,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos zwart/rood dames 17% Korting Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos zwart/rood dames (8622094-181)

De Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos is de mouwloze versie van het normale Sanremo trisuit. Het tisuit is perfect voor in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€169,95

€139,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw blauw dames 26% Korting Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw blauw dames (G10219CP32)

Het Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw is ideaal voor middel- en langeafstandsritten. Het materiaal in de rug is functioneel en zorgt voor de perfecte temperatuur regelingen. Compact power materiaal op de benen, voorzien van een brede rubberen manchet voorkomt afzakken. Het trisuit is voorzien van dubbele functionele zakken. De rits aan de voorzijde heeft een flinterdunne - gelijmde - onderlaag en rits behuizing. Tot slot is het trisuit voorzien van het perform tripad.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€224,95

€164,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Assos Trisuit Triator SS speedsuit korte mouwen blauw dames 33% Korting Assos Trisuit Triator SS speedsuit korte mouwen blauw dames (12.11.224.2G)

Het Assos Trisuit Triator SS speedsuit korte mouwen is het pak dat Assos van de weg naar de multi sport brengt. Volledige ondersteuning van het lichaam voor een totaal comfort, geïntegreerde ijs vakken en second-skin speed zorgen ervoor dat dit trisuit ideaal is voor zware inspanningen en lange afstanden. Als we dit speedsuit vergelijk met het NS Summer speedsuit, heeft deze versie een dubbele rits over de hele lengte, ijs vakken aan de voor- en achterzijde en extra UV bescherming doordat het korte mouwen heeft. De details van dit speedsuit zijn ontwikkeld doordat Assos prototypes getest heeft met meervoudig Ironman kampioenen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€449,95

€299,95

  Je bespaart €150,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > Orca 226 Perform aero race korte mouw trisuit blauw/groen dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.