2XU Core trisuit mouwloos zwart dames  WT6440d-BLK/PRC 14% Korting

2XU Core trisuit mouwloos zwart dames

WT6440d-BLK/PRC | Schrijf de eerste review! 76014 76014 9336340915799

Het 2XU Aero trisuit korte mouw is in de schouders en zijpanelen voorzien van een 3D structuur en een naadloze mouwafwerking van SBR channel.

Dit zal als een tweede huid om uw lichaam aanvoelen.

Doordat er gebruik gemaakt word van een hydrofiele nylon-LYCRA vezelmatrix, zorgt de SBR ventilatie voor een betere lucht- en vochtstroombeheersing waardoor u koel kunt blijven.

De krachtige, lichtgewicht PWX-stof - met rondgebreide 360-graden stretch - vermindert spierbewegingen en voorkomt vermoeidheid.

Dit terwijl de beengrippers met interne siliconenprint zorgen voor een aerodynamische en gestroomlijnde pasvorm.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€109,95

93,95 €93,95

Je bespaart €16,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

TMF core tri zeem
Het schuim met een dichtheid van 65 mm (2 tot 6 mm) is geperforeerd en creëert een trechtereffect om de luchtstroom te optimaliseren en vochtafvoer te verbeteren. De Skyve-technologie garandeert maximale ondersteuning waar dat nodig is en beperkt de vulling tot een minimum waar dat niet nodig is.

Essentiële opbergruimte
Gemakkelijk toegankelijke achterzakken bieden voldoende opbergruimte voor je benodigdheden voor de wedstrijddag.

Eigenschappen:
- 1/4 lengte semi-automatische rits
- Eersteklas Italiaanse siliconen beengrippers
- Ergonomisch ontworpen panelen
- Gemakkelijk toegankelijke achterzakken
- Krachtig en lichtgewicht PWX onderlichaam
- Lichtgewicht SBR SKIN LITE bovenlichaam
- Mouwloos trisuit
- TMF Core Tri zeem
- Vochtregulerende SENSOR MESH rug

Materiaal samenstelling: 83% polyester 17% elastaan

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie 2XU Triathlon 2022
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Orca Athlex swimskin mouwloos zwart/zilver dames 20% Korting Orca Athlex swimskin mouwloos zwart/zilver dames (MP59)

De Orca Athlex swimskin mouwloos is de ideale aanvulling voor wedstrijden waar wetsuits niet zijn toegestaan. Het pak is gemaakt van HydroSkin stof, die de aquadynamiek verbetert dankzij de zeer hydrofobe eigenschappen. Het biedt ook de nodige compressie om te voorkomen dat er water tussen het pak en het lichaam loopt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€198,95

€158,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw dames 19% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw dames (NR51..67)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€298,95

€239,95

  Je bespaart €59,- (incl. BTW)

Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart dames 25% Korting Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart dames (8622098-010)

Dit Castelli Elite Speed suit is het snelste speed suit van Castelli ooit. Het geheim schuilt in Castelli's uniek ontworpen geweven stretchstof. In plaats van verschillende stoffen voor verschillende functies aan elkaar te stikken, veranderen we in feite de textuur en het prestatievermogen van de stof op de gebieden waar ze verschillende functies moet vervullen. Dit is het meest evident bij de beenopening, waar een elastische gripper wordt geweven in de binnenkant van de stof om de pijp op zijn plaats te houden, terwijl de rest van de broekspijp glad is voor snelheid in het water. Dankzij deze techniek kan het onderste gedeelte van het pak uit één enkel stuk stof worden vervaardigd. En het pak blijkt ook erg snel op de fiets te zijn tijdens tests in de windtunnel. Er een andere stof aangebracht voor de borst en de rug die koeler blijft en het vocht afvoert.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€299,95

€224,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/blauw dames 10% Korting Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/blauw dames (TS23WACT107)

De Zone3 Activate trisuit is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€118,95

€106,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Sailfish Trisuit pro mouwloos antraciet dames 20% Korting Sailfish Trisuit pro mouwloos antraciet dames (G00218C05)

Het Sailfish Trisuit pro mouwloos is ideaal voor korte- en sprint afstand races. Het trisuit is voorzien van extra dun materiaal en het bovenlichaam heeft een waterafstotende afwerking. Om snelheid te verbeteren heeft het trisuit circulation pro materiaal, wat zorgt voor een progressieve compressie. Het heren model heeft een onderlegde rug rits en het dames model heeft superzachte gekruiste rugbanden. Voorzien van pro fleece. Let op: inclusief praktische draagtas.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€274,95

€219,95

  Je bespaart €55,- (incl. BTW)

Zone3 Lava aero trisuit korte mouw kona print dames 25% Korting Zone3 Lava aero trisuit korte mouw kona print dames (TS20WLSS106)

De Zone3 Lava is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. We gebruiken de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€288,95

€214,95

  Je bespaart €74,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > 2XU Core trisuit mouwloos zwart dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.