
De Born XTRA repen zijn een 2:1 glucose/fructose verhouding, non-melting en vrij van palmolie.
Zoals vertrouwd kauwen deze repen makkelijk weg en zijn ze precies goed om jou optimaal laten te genieten van je prestaties.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Verkrijgbaar in meerdere smaken
- 2:1 glucose/fructose ratio voor extra koolhydraatopname per uur
- Gemakkelijk te kauwen
- Smelt niet bij warm weer
- Bevat geen palmolie
Ingrediënten
HAVERvlokken (GLUTEN), glucosestroop, suiker, gepofte rijst [rijst, HAVER- en TARWEmeel (GLUTEN), GERST-moutextract (GLUTEN), suiker, WEI-poeder, zout, dextrose], ontgeurde cacaoboter, fructosesiroop, honing, MELKproduct van yoghurt [yoghurtpoeder, MELK-eiwit], bananensapconcentraat (2,2%), aardbeiensapconcentraatpoeder, TARWEzemelen (GLUTEN), bevochtigingsmiddel: glycerol, perenpasta [perenpulp, suiker, glucosestroop, pectine, zuurteregelaar: citroenzuur zuur, smaakstof, conserveermiddel: kaliumsorbaat], appelpasta [appelpulp, suiker, glucosestroop, pectine, zuurteregelaar: citroenzuur, aroma, conserveermiddel: kaliumsorbaat], gedehydrateerd bananenpoeder (0,9%), aroma, kersensapconcentraat, zeezout, pectine, margarine [geraffineerd plantaardig vet (kokos en zonnebloem), water, zout, emulgator: mono en diglyceriden van vetzuren van plantaardige oorsprong, zuurteregelaar: citroenzuur, conserveermiddel: sorbinezuur, smaakstof, kleur: carotenen), zuurteregelaar: appelzuur, emulgator: lecithinen (SOJA), citroensapconcentraat, zuurteregelaar: citroenzuur. Kan sporen van eieren, pinda's, noten, sesamzaadjes, sulfieten en/of producten daarvan bevatten. Product is een bron van vezels.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De SiS GO Energy energiereep bosbes 30 stuks is een energierijke, smaakvolle koolhydratenreep om op te laden voor of tijdens de training. De repen zijn heerlijk, makkelijk verteerbaar en smeuïg. Tijdens het sporten is uitputting van koolhydraatreserves een van de belangrijkste oorzaken van vermoeidheid. Het is aangetoond dat door het leveren van aanvullende koolhydraten tijdens het sporten prestaties en resultaten worden verbeterd en dat vermoeidheid wordt uitgesteld.
(incl. BTW)
De Powerbar Energize bar energiereep cookies & cream 15 x 55 gram zijn een juiste keuze voor en tijdens het sporten om een wetenschappelijk ontwikkelde combinatie van verschillende koolhydraat bronnen te leveren. Voor succesvolle intense trainingen of wedstrijden moet je je energie level herladen voordat je start en aanvullen tijdens de oefening met tot 90 gram koolhydraten per uur, afhankelijk van de intensiteit en duur. Gemakkelijk te kauwen en te verteren en de ideale keuze voor extra energie tijdens het sporten. De nieuwe Powerbar C2Max koolhydraatmix bevat een speciale verhouding van glucose en fructose. Wetenschappelijke studies hebben aangetoond: tot 8% betere sportprestaties.
(incl. BTW)
De Powerbar Energize bar energiereep banaan 15 x 55 gram zijn een juiste keuze voor en tijdens het sporten om een wetenschappelijk ontwikkelde combinatie van verschillende koolhydraat bronnen te leveren. Voor succesvolle intense trainingen of wedstrijden moet je je energie level herladen voordat je start en aanvullen tijdens de oefening met tot 90 gram koolhydraten per uur, afhankelijk van de intensiteit en duur. Gemakkelijk te kauwen en te verteren en de ideale keuze voor extra energie tijdens het sporten. De nieuwe Powerbar C2Max koolhydraatmix bevat een speciale verhouding van glucose en fructose. Wetenschappelijke studies hebben aangetoond: tot 8% betere sportprestaties.
(incl. BTW)
De Maurten Solid C 160 energiereep 40 x 55 gram is dé reep van Maurten - een go-to brandstofbron voor de tussenmomenten. De dagelijkse overgangen - op weg naar het zwembad, de baan, de wedstrijd, de pauze op het parcours, of op weg naar huis van de training. C' betekent cacao. Het is een smaakreset. Een variatie om het tanken voor het uithoudingsvermogen te onderbreken. Gemakkelijk tanken.
(incl. BTW)
Met de Maurten Solid 160 energiereep 12 x 40 gram is Maurten terug naar de basis gegaan. Door alles te verwijderen, behalve het essentiële is Solid opnieuw uitgevonden. De Solid 160 is een zoet en natuurlijk smakende, snelle en lichte koolhydraatrijke, vezelarme brandstofbron en daarmee de perfecte aanvulling op uw Hydrogel. Elke Solid bevat 225 calorieën en 44 gram koolhydraten.
(incl. BTW)
De Flapjack Havermout Bar is onlangs geremixt. Deze energiereep met havermout als basis, geeft een bijzonder lekkere smaakervaring. Even nét iets anders dan een Xtra Bar, maar ontzettend lekker en effectief! Wat er anders is: er is fructose toegevoegd voor een hogere koolhydraatopname, er zit geen palmolie in.
€37,95
€34,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
Home | Sportvoeding > Energierepen > Born XTRA bar Banana & White Chocolate 15 x 50 gram
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.