
De Fusion SLi LS shirt semi-strak en superlicht T-shirt met lange mouwen en hoge zonbescherming op warme zonnige dagen tijdens het hardlopen of andere buitenactiviteiten.
Het speciaal ontwikkelde, technische SLi-materiaal reguleert de temperatuur en is comfortabel onder alle omstandigheden.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Superlicht en rekbaar
- Hoge zonbescherming
- Actief koelend wanneer het LS-shirt nat is
- Warm wanneer het LS-shirt droog is
- Fusion Powerlock: zoomversterkingen op naden
- Stof geproduceerd in Italië
- Gemaakt in Fusion`s eigen naaiatelier in Litouwen
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product - vrij van schadelijke stoffen
Materiaal: 86% polyester, 14% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Geef je outdoorprestaties een boost met de 2XU Ignition compression long sleeve, die je van start tot finish warm en ondersteund houdt.
€89,95
€80,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
De Odlo Run Easy Warm Zip Millennium Element hardloopshirt is de perfecte tussenlaag. De hoody is gemaakt van een lichtgewicht stof en zit erg comfortabel. Het hardloopshirt houd je goed warm tijdens je training op de koudere dagen van het jaar. De wafelstructuur zorgt dat het shirt met je lichaam meebeweegt en daarom comfortabel blijft aanvoelen. Ideaal te gebruiken als tussenlaag of als trui. Ook beschikt het hardloopshirt over een handige (korte) rits voor extra isolatie wanneer je het te warm krijgt.
€64,95
€58,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
Het Craft Core Dry is een zacht, lichtgewicht en ademend ondershirt. Het shirt met biedt een goed vochttransport dat uitstekend comfort biedt tijdens de dagelijkse workouts.
€24,95
€19,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Ontdek de Craft Pro Hypervent Hardloopshirt Korte Mouw 2 ongeëvenaard comfort en prestaties. Het Craft Pro Hypervent Hardloopshirt Korte Mouw 2 is de ideale keuze voor hardlopers die op zoek zijn naar een lichtgewicht, ademend shirt dat zowel prestaties als comfort biedt. Dit shirt is ontworpen met geavanceerde ademende technologie en biedt de perfecte balans tussen stijl en functionaliteit, zodat je het meeste uit je run kunt halen.
€49,95
€42,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Subz 2 lange mouw hardloopshirt is een uiterst functionele hardlooptop met lange mouwen en col met rits die je warm en comfortabel houdt tijdens intense trainingen op koude dagen. Dit geavanceerde hardloopkledingstuk is gemaakt van functioneel polyester jersey met lusjes op de achterkant voor extra comfort en warmte. Bovendien zorgt mesh bij de oksels voor een betere ventilatie, terwijl omgeslagen mouwuiteinden met duimgreep je handen warm houden.
€59,95
€44,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Fusion C3 singlet is voor zowel binnen als buiten en te gebruiken voor allround trainingen.
De C3-singlet is superzacht en het hightech, in Denemarken geproduceerde materiaal maakt het bijzonder ventilerend en sneldrogend.
De stof wordt bij lage temperatuur geverfd, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert, terwijl de kleur langer blijft glanzen.
Een functioneel singlet dat lang meegaat voor zowel training als wasmachine.
€44,95
€41,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopshirts > Fusion SLi LS shirt wit/zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.