2XU compression top L/S zwart heren MA2308a 2015

2XUMA2308A | Schrijf de eerste review! 21950 21950

De 2XU compression top L/S zwart heren MA2308a 2015 vermindert arm vermoeidheid in de onden en boven armen.

Gebruik gemaakt van compressie techniek en flexibele PWX FLEX stoffen in de armen bevorderd deze compressie top uw doorbloeding/ 

Deze top geeft veel comfort aan u buikspieren waardoor deze beter onderhouden worden tijdens het sporten, hierdoor zult u een betere houding en ademhaling krijgen.

Deze top zorgt voor een goed bereik van de beweging door het gebruik van PWX FLEX weefsel in romp, bovenarmen en schouders.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen
89,75 €89,75

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU compression top L/S zwart heren MA2308a 2015

Gebruik gemaakt van compressie techniek en flexibele PWX FLEX stoffen in de armen bevorderd deze compressie top uw doorbloeding, de 2X compressie top Heren L/S zwart vermindert arm vermoeidheid in de onden en boven armen. Deze top geeft veel comfort aan u buikspieren waardoor deze beter onderhouden worden tijdens het sporten, hierdoor zult u een betere houding en ademhaling krijgen. Deze top zorgt voor een goed bereik van de beweging door het gebruik van PWX FLEX weefsel in romp,bovenarmen en schouders, zodat hij een comfortabele pasvorm geeft om hard te trainen.

Kenmerken:
- Voor atleten die meer kracht en steun tijdens het sporten wensen
- PWX Flex geeft comfortabele pasvorm bij romp, bovenarm en schouders
- Levert ook steun aan triceps, biceps, borst en buikspieren
- Minder spiervermoeidheid en schade aan de spieren na het sporten
- pasvorm bevordert verhoogde circulatie

Materiaal:
PWX FLEX

Samenstelling materiaal:
80% nylon / 20% elastaan

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Compressie Compressie
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie 2XU triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Fusion C3 T-shirt wit dames 6% Korting Fusion C3 T-shirt wit dames (0274-BRA)

Het Fusion C3 T-shirt is de perfecte top voor hardlopen op warme zomerdagen of indoor training.

Het shirt is zeer ventilerend en snel drogend, zodat je altijd een comfortabele trainingservaring hebt.

Met zijn losse, getailleerde pasvorm en prettige lengte - ook bij de mouwen is het geweldig te gebruiken tijdens verschillende activiteiten.

De stof is geverfd bij lage temperatuur, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert en de kleurintensiteit langer behoudt.

Het T-shirt heeft 3M reflecterend logo op de onderrug waardoor je beter zichtbaar bent in donkere omstandigheden.

Levering binnen 2-4 werkdagen

€44,95

€41,95

  Je bespaart €3,- (incl. BTW)

Odlo Run Easy hardloopshirt mouwloos blauw dames 33% Korting Odlo Run Easy hardloopshirt mouwloos blauw dames (313451-20613)

Als je tijdens je zomerse hardlooptochten geen last wilt hebben van de hitte, dan is de Odlo Run Easy hardloopshirt iets voor jou. Een zachte, lichtgewicht Run Easy-tanktop voor dames perfect om je fris en droog te houden. De ongelooflijk zachte gemêleerde stretchjersey heeft een praktische racerback, verbeterde vochtregulatie en geweldig langdurig draagcomfort.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€59,95

€39,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Craft Advanced Subz 2 lange mouw hardloopshirt zwart heren 16% Korting Craft Advanced Subz 2 lange mouw hardloopshirt zwart heren (1913616-999000)

De Craft Advanced Subz 2 lange mouw hardloopshirt is een uiterst functionele hardlooptop met lange mouwen en col met rits die je warm en comfortabel houdt tijdens intense trainingen op koude dagen. Dit geavanceerde hardloopkledingstuk is gemaakt van functioneel polyester jersey met lusjes op de achterkant voor extra comfort en warmte. Bovendien zorgt mesh bij de oksels voor een betere ventilatie, terwijl omgeslagen mouwuiteinden met duimgreep je handen warm houden.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€59,95

€49,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Craft Core Dry singlet ondershirt SS zwart dames 20% Korting Craft Core Dry singlet ondershirt SS zwart dames (1910446-999000)

Het Craft Core Dry is een zacht, lichtgewicht en ademend ondershirt. Het shirt met biedt een goed vochttransport dat uitstekend comfort biedt tijdens de dagelijkse workouts.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€24,95

€19,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Fusion C3 LS Shirt groen heren Fusion C3 LS Shirt groen heren (0282-GRN)

De Fusion C3 LS Shirt is een superzacht en het hightech, in Denemarken geproduceerde materiaal maakt het bijzonder ventilerend en sneldrogend.

Ideaal voor hardlopen en verschillende trainingen bij lagere temperaturen of voor degenen die lange mouwen verkiezen.

Kan ook als binnenste laag worden gebruikt tijdens het hardlopen in de lente- en herfstmaanden.

Een functioneel LS-shirt dat lang meegaat voor zowel training als wasmachine.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€66,95

 (incl. BTW)

Craft PRO Hypervent shirt zwart dames 51% Korting Craft PRO Hypervent shirt zwart dames (1910433-999000)

Het Craft Pro Hypervent shirt is een hardloopshirt met korte mouwen. Het T-shirt is ontworpen voor je meest intensieve runs en trainingen. Dankzij het geperforeerde materiaal blijf je koel en droog. Het geeft een zeer hoog ademend vermogen en voert vocht goed af. Maak je geen zorgen over irritatie door schurende naden. De naden zijn getaped voor een minimale kans op irritatie. Het T-shirt is zeer licht van gewicht en geeft maximale bewegingsvrijheid. Het Pro Hypervent T-shirt is ideaal om te dragen tijdens je intensieve korte runs of juist tijdens je lange duurloop.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€44,95

€21,95

  Je bespaart €23,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopshirts > 2XU compression top L/S zwart heren MA2308a 2015

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.