Craft Mind blocked hardloopjack zwart heren  1904732-9999 10% Korting

Craft Mind blocked hardloopjack zwart heren

1904732-9999 | Schrijf de eerste review! 35817 35817 7318572555853

Dit winddicht en waterbestendig Craft Mind blocked hardloopjack zwart heren komt uit de nieuw Mind Club Collectie van Craft.

Het jack is speciaal ontworpen voor het hardlopen en kan met de juiste onderkleding het hele jaar door gedragen worden.

Door zijn ventilerende zones bij de oksels en bij de bovenrug ventileert het je lichaam heel goed waardoor je altijd droog en fris blijft.

Het beschikt over 2 zakken met een rits en een verstelbaar koord aan de onderkant waardoor hij altijd mooi sluitend zit.

door zijn reflecterende prints ben je ook goed zichtbaar tijdens donkere omstandigheden.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€79,95

71,95 €71,95

Je bespaart €8,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Craft Mind blocked hardloopjack zwart heren

Mind Club Collection
Uitgevoerd met een speels concept, Mind omarmt hardlopers die trainen om zich goed te voelen in plaats van grenzen te verleggen. Een eigentijds ontwerp, all-over print en functionele stoffen maken deze kledingstukken de perfecte metgezellen tijdens vrolijke oefeningen die lichaam en geest verbinden.

Eigenschappen:
- Winddicht en waterafstotend
- Ventileert uitstekend door diverse ventilatiezones
- Volledige ritssluiting aan de voorkant
- Gemakkelijk strakker of losser te stellen aan de onderzijde
- Extra goede zichtbaarheid door reflecterende prints
- Twee zakken met rits

Materiaal:
Materiaal 1&3: 100% polyester
Materiaal 2: 90 Polyester 10% Elasthaan

Specificaties
  • Merken Craft
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Lente - herfst
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft ADV Fleece Thermal Midlayer zwart heren 10% Korting Craft ADV Fleece Thermal Midlayer zwart heren (1911662-999000)

De Craft ADV Fleece Thermal Midlayer is een technisch geavanceerd tussenlaagjack, ontworpen voor wandelen, alpineskiën, toerskiën en soortgelijke buitenactiviteiten in koude omstandigheden.

Het jack is voorzien van zacht, geborsteld fleece en heeft rekbare zijpanelen voor bewegingsvrijheid en een duimgat aan de mouwuiteinden voor extra comfort.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€89,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Fusion S1 Run Jacket groen heren Fusion S1 Run Jacket groen heren (0018-GRN)

De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.  Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.

Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken. Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak. Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren. 

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€114,95

 (incl. BTW)

Fusion S2 Run Vest zwart heren Fusion S2 Run Vest zwart heren (0177-BLK)

Het Fusion S2 Run Vest is het ultieme hardloopvest dat beschermt tegen wind en regen tijdens de koude maanden. Het vest heeft een beschermend en superelastisch 3-laags ademend laminaat aan de voorkant en op de schouders. Tevens heeft het speciale C3-materiaal op de kraag en delen van de rug dat mede zorgt voor een snel en goed zweettransport. Hierdoor blijf je droog en comfortabel tijdens of na je activiteit.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€134,95

 (incl. BTW)

Craft Rush Wind hardloopjack rood dames 35% Korting Craft Rush Wind hardloopjack rood dames (1907380-430000)

de Craft Rush Wind hardloopjack is een lichtgewicht windbreaker gemaakt van een geweven functionele stof die zorgt voor een efficiënt vochttransport. Wordt geleverd met twee zakken met rits. Perfect voor branding met club-, sponsor- of bedrijfslogo's.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€59,95

€38,95

  Je bespaart €21,- (incl. BTW)

Craft ADV Essence Wind Jacket blaze dames 10% Korting Craft ADV Essence Wind Jacket blaze dames (1911241-396000)

De Craft ADV Essence Wind Jacket is een veelzijdige jasje. Deze beschermt je tijdens een hardlooprondje of trailrun tegen de elementen als het weer plotseling omslaat.

Het materiaal is wind- en waterafstotend en houdt zo je lichaam op temperatuur.

Op de borst en onder de mouwen zijn perforaties aangebracht waardoor je zweet en overtollige warmte sneller kwijt raakt.

In de twee jaszakken met ritssluiting kun je kleine items kwijt.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€89,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Fusion Recharge Hoodie donkergroen dames Fusion Recharge Hoodie donkergroen dames (0300-FGR)

De Fusion Recharge Hoodie biedt met zijn opgeruwde fleece achterkant een unieke hoge isolatiewaarde ondanks het lage gewicht en reguleert de temperatuur naar de behoeften van je lichaam. Het is actief zweet transporterend en bovendien antibacterieel en ademend. De capuchon is ontworpen om je natuurlijke bewegingen te volgen. Er zijn 2 ritszakken aan de voorkant/zijkant en een 3M reflecterend logo op het sleutelbeen en de onderrug.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€134,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft Mind blocked hardloopjack zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.