Craft Performance Run Thermal Tights dames 1903018

1903018 | Schrijf de eerste review! 15310 15310 7318572241114

Zoek jij een hardloopbroek voor koud weer, welke je lichaam lekker warm houdt?

Dan is deze Craft Performance Run Thermal Tight voor dames een prima keuze!

Deze is namelijk ontworpen om je lichaam de warmte te bieden die het nodig heeft, terwijl het je lichaam wel blijft ventileren.

Zo voorkom je dat je lichaam oververhit raakt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€79,95

69,95 €69,95

Je bespaart €10,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Craft Performance Run Thermal Tights dames 1903018

Zoek jij een hardloopbroek voor koud weer, welke je lichaam lekker warm houdt? Dan is deze Craft Performance Run Thermal Tight voor dames een prima keuze! Deze is namelijk ontworpen om je lichaam de warmte te bieden die het nodig heeft, terwijl het je lichaam wel blijft ventileren. Zo voorkom je dat je lichaam oververhit raakt.

Door de ritssluiting aan de onderzijde bij de benen is deze Craft hardloop tight gemakkelijk aan te trekken. De reflecterende prints zorgen daarnaast voor optimale zichtbaarheid in het verkeer, zodat jij veilig blijft. Wat ook handig is, is een opbergzakje aan de achterzijde wat zweetbestendig is! Hierdoor kun jij simpele kleine dingen mee nemen die je nodig hebt tijdens het hardlopen.

Eigenschappen:

- Houdt je lichaam optimaal op temperatuur
- Ritssluiting aan de onderzijde van de benen
- Reflecterende prints voor extra veiligheid
- Zacht, thermisch materiaal
- Speciaal zweetbestendig opbergzakje aan de achterzijde

Specificaties
  • Merken Craft
  • Broek lengte Lange broek
  • Pasvorm Strakke pasvorm (slim fit)
  • Compressie Zonder compressie
  • Geslacht Dames
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Odlo Run Easy Warm hardloopbroek zwart dames 31% Korting Odlo Run Easy Warm hardloopbroek zwart dames (322841-15000)

De Odlo Run Easy Warm hardloopbroek houden je spieren warm en ben je extra goed beschermd tijdens de koudere dagen van het jaar. Deze hardloopbroek beschikt over de Power Stretch- en Ceramiwarm-technologie en dit zorgt ervoor  dat je huid warm en droog blijft tijdnes de training. Daarnaast beschikt de broek voer een sterk ademend vermogen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€89,95

€61,95

  Je bespaart €28,- (incl. BTW)

Fusion S3 Long Tights zwart unisex 10% Korting Fusion S3 Long Tights zwart unisex (0080-BLK)

De Fusion S3 Long Tights is een broek die warmer is dan zijn voorganger de Fusion C3 tight. De S3 Tight is gemaakt met “Supersoft” Materiaal welke de voorkant, dijen en knieën beschermd tegen afkoeling. Door de wind, water en thermische bescherming wordt deze broek gezien als de broek voor de koude omstandigheden. De broek komt het best tot zijn recht tussen de -10 en 0 graden waarbij een ijzige wind geen spelbreker meer zal zijn.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€144,95

€129,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Fusion X-Long Recharge Pants zwart dames Fusion X-Long Recharge Pants zwart dames (0302-BLK)

De Fusion Recharge Pants is een unieke, lichtgewicht vrijetijdsbroek voor wanneer je je extra goed en lekker wilt voelen.

Het technische materiaal geeft je een onbeschrijfelijke stretch, comfort en functionaliteit, verpakt in een klassiek design.

De flexibele broek beschermt tegen weer en wind van buitenaf, terwijl overtollige lichaamswarmte of eventueel zweet snel wordt afgevoerd zodat je niet vochtig en koud wordt.

Tegelijkertijd ervaar je een unieke bewegingsvrijheid, alsof je niets aan hebt.

In de 2 zakken met ritssluiting kun je b.v. telefoon en andere spullen veilig opbergen.

X-LONG = 4 cm extra beenlengte

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€119,95

 (incl. BTW)

Fusion Hot X-Long Tights zwart dames 10% Korting Fusion Hot X-Long Tights zwart dames (1047-BLK)

De Fusion Hot X-Long Tights zwart dames heeft de perfecte pasvorm speciaal aangepast voor vrouwen, omdat ze zijn ontwikkeld met een extra hoge taille voor een specifieke dames pasvorm met hoog draagcomfort.

Verder heeft dit model dezelfde specificaties als de Hot Long Tights unisex. De tweezijdige C3-stof voert zweet- en vocht razendsnel af, zodat jij je droog blijft voelen en kou geen kans krijgt. Je bent met deze tight van alle gemakken voorzien met slim geplaatste zakken voor je telefoons, eten en andere accessoires die je niet in de weg zitten tijdens je run. Ook in de ochtend- en avonduren kun je gewoon op pad met reflecterende stroken van 3M tape op de voorkant en bij de onderbenen voor extra zichtbaarheid in het donker.

X-LONG = 4 cm extra beenlengte

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€119,95

€107,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Fusion C3 X-Long Training Tights zwart dames 7% Korting Fusion C3 X-Long Training Tights zwart dames (0280-BLK)

De Fusion C3 Training Tights is een veelzijdige, hoogwaardige tights voor hardlopen, yoga, fitness, functionele training of gewoon een ontspannende dag thuis.

Speciaal aangepast voor vrouwen, omdat ze zijn ontwikkeld met extra hoge taille voor een specifieke dames pasvorm.

De speciale C3-materiaal zorgt voor een snel en goed zweettransport, zodat je nooit het gevoel hebt nat te worden en het nooit koud krijgt tijdens wat voor activiteit dan ook. De 3M reflectie-strepen op de onderbenen zorgt voor 360 graden zichtbaarheid tijdens de donkere uren.

X-LONG = 4 cm extra beenlengte

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€89,95

€82,95

  Je bespaart €7,- (incl. BTW)

Craft ADV Essence Hot Pants 2 zwart dames 17% Korting Craft ADV Essence Hot Pants 2 zwart dames (1913208-999000)

De Craft ADV Essence Hot Pants 2 is een Korte elastische damesbroek ontworpen voor diverse sportactiviteiten.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€39,95

€32,95

  Je bespaart €7,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopbroeken lang > Craft Performance Run Thermal Tights dames 1903018

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.