
Het Castelli Premio EVO fietshirt korte mouw combineert hoogwaardig comfort met topprestaties.
Gebaseerd op de technologie van de Premio Bibshort is dit fietsshirt ontworpen met geavanceerde geweven stoffen die zorgen voor een nauwsluitende pasvorm, uitstekende vochtregulatie en aerodynamica.
Dankzij het gebruik van gerecyclede materialen is het shirt bovendien een duurzame keuze.
Elk detail, van de rits tot de gripper, is afgestemd op functionaliteit en een premium uitstraling.
Perfect te combineren met de Premio EVO Bibshort.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
-Lichtgewicht stretch geweven stof van gerecycled microvezelpolyester met 33% elastaan
-Geribd mesh schouderpaneel voor verkoeling en aerodynamica
-Kraagloos ontwerp voor een lichter en frisser gevoel
-YKK®-rits met omgekeerde sluiting en praktische ritstrekker
-Elastisch gripperpaneel met siliconen aan de achterkant
-3 achterzakken + verborgen veiligheidszak met rits
-Reflecterende details voor betere zichtbaarheid
-UPF 50 zonbescherming
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Gobik Superhyder fietsshirt lange mouw is ontworpen voor frisse lentedagen en wisselvallige herfstritten. Dankzij de eVent DVstretch membraan is de trui winddicht, waterafstotend en ademend. De zachte fleecevoering houdt je warm, terwijl meshpanelen onder de armen zorgen voor ventilatie. De aerodynamische pasvorm en slimme details zoals veilige zakken, een omgekeerde rits en een siliconen tailleband maken deze trui ideaal voor intensieve ritten.
(incl. BTW)
De Castelli Climber's 3.0 is extreem licht en gemaakt van super dunne stoffen die zorgen voor een goede luchtstroom en vocht snel doet verdwijnen. En door gebruik te maken van hetzelfde ontwerp als de Aero Race Jersey, zorgt Castelli ervoor dat je ook met dit shirt van maximale aerodynamica geniet. De dunne stof maakt dit shirt ook super rekbaar en zorgt voor een perfecte pasvorm, dit shirt is echt ontworpen om je koel te houden op de heetste dagen. De profs gebruiken dit shirt ook het liefst ook op natte dagen omdat de dunne stof maar weinig vocht vast kan houden en het shirt dus niet veel zwaarder wordt. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€99,95
€64,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€139,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Gobik CX Solid fietsshirt korte mouw is gemaakt met evoflex. Dit is een revolutionaire stof die je fietservaring naar een hoger niveau tilt. De uitzonderlijke rekbaarheid, zachtheid en lichtheid zorgen voor maximaal comfort en bewegingsvrijheid tijdens elke rit. Deze vernieuwde jersey, geïnspireerd op het succesvolle CX Pro-model, biedt een perfecte balans tussen prestaties en comfort. Het ultralichte ontwerp vermindert wrijving en beweegt moeiteloos met je lichaam mee, zodat je zonder beperkingen kunt fietsen.
(incl. BTW)
De Castelli Simbolo jersey, is ontworpen voor maximaal comfort en prestaties. Of je nu traint, deelneemt aan snelle groepsritten of een wedstrijd rijdt, deze jersey biedt de perfecte balans tussen aerodynamica en bewegingsvrijheid. De Simbolo Jersey is dé jersey die je keer op keer uit de kast pakt. Comfort, snelheid en stijl in één. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Deze Castelli Endurance fietsshirt korte mouw is speciaal ontworpen voor de toegewijde fietser.
De Endurance W Jersey is gemaakt met technische stoffen en een opbouw die voldoet aan de behoeften van de meest veeleisende renner.
In dit shirt is gebruikt gemaakt van een nieuwe stof met een polyester mesh voor een uitstekende vochafvoer, maar met 13% Lycra® voor veel stretch.
Er is veel aandacht besteed aan de lay-out, met de discrete logobehandeling en contrasterende gekleurde lijnen langs de taillenaden en op de rug.
De Endurance W Jersey is DE trui voor prestaties, betrouwbaarheid en comfort voor de toegewijde fietser.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€84,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Premio evo fietsshirt korte mouw zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.