
De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt.
Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant.
De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt.
De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie.
De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- De vijfde generatie van de Gabba, van de uitvinders van de Gabba
- Nu waterbestendiger dan ooit
- Exclusieve Castelli GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 205 warm geborstelde waterbestendige stof voor buitenkant vooraan
- GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 203 stretchstof voor buitenkant achteraan met oog op meer rekbaarheid en ademend vermogen
- Geplakte schoudernaden voor extra bescherming tegen de regen
- YKK Vislon-rits met opening boven- en onderaan die makkelijk open en dicht glijdt en is afgedekt voor bijkomende bescherming tegen regen en wind
- 3 achterzakken
- Reflecterende strook aan onderkant van zakken
Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Binnenste stof: 92% polyester, 8% elastane
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Castelli Pro thermal Mid fietsshirt geeft je extra warmte tijdens de koude winter en herfstdagen, en dat komt door de stof. Vergeleken met de Castelli Warmer-stof, is dit fietshirt lichter gemaakt en wat elastaan toegevoegd voor meer rekbaarheid. Het shirt beschikt ook over een aerodynamische en strak sluitende pasvorm maar het shirt voelt niet strak aan. Een reflecterende streep op de zak zorgt voor meer zichtbaarheid met weinig licht. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€64,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
De Castelli Bagarre is niet een standaard fietsshirt. We beginnen met geverfde stoffen voor een rijke kleurverzadiging, maar niet slechts één stof: het fietsshirt heeft Castelli's ProSecco behandeling gekregen dit is om je droger te houden. De mesh zijpanelen geven extra stretch en ventilatie, en de mouwen zijn in onze vier-weg-stretch Velocity Rev2 stof, rechtstreeks overgenomen van onze Tour de France winnende Aero Race 6.0 Jersey. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€89,95
€62,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
Castelli heeft de Castelli Entrata VI een update gegeven waardoor hij nu ook voorzien is van alle nieuwste technieken uit fietswereld. Als basisstof biedt het getextureerd polyester een uitstekend vochttransport wat u in bijna alle omstandigheden droog zal houden. Rond de schouders, langs de mouwen en op de zijpanelen is het fietsshirt voorzien van AirMesh stof die er voor zorgt dat het shirt niet samentrekt en zijn pasvorm houdt. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€79,95
€59,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Het Castelli Prologo 7 is licht in gewicht en heeft een hoog ademend vermogen. Hij heeft een nauwsluitende, aerodynamische pasvorm en door het stretchende materiaal zit hij heel comfortabel. Het shirt heeft een volledige ritssluiting waardoor je hem gemakkelijk aan- en uittrekt. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€89,95
€61,95Je bespaart €28,- (incl. BTW)
Het Assos Equipe RSR Superleger S9 fietsshirt is onmogelijk licht in gewicht en gemaakt voor snelle races, ondersteunde training epics, en indoor trainer sessies. Als gewicht verliezen zonder afbreuk te doen aan prestaties het doel is van de fietstechniek, dan is deze trui steeds dichter bij de eindstreep. Het fietsshirt weegt een schamele 82g in maat M, -35% lichter dan het standaard WorldTour fietsshirt van Assos. De open structuur van het fietsshirt is zo licht dat wij adviseren om zonnebrandcrème onder het fietsshirt aan te brengen als u op een zonnige dag gaat fietsen.
€144,95
€109,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
De Assos MILLE GT C2 EVO fietsshirt korte mouw is ontwikkeld voor lange ritten in de hitte, met een gestroomlijnde pasvorm, wrijvingsvrije, boordloze mouwen en ultralichte stoffen ontleend aan de Racing Series. De GT DRYLITE, ons ultieme endurance-shirt voor het heetste weer, weegt 25% minder dan de standaard MILLE GT C2 EVO jersey. De body bevat twee nieuwe, ultralichte stoffen die net zo goed ademen en verkoelen als de EQUIPE RS, met nog steeds de op comfort gerichte pasvorm van de GT. Ook de mouwen zijn verbeterd, met dezelfde stof als de vorige EQUIPE RS jersey voor uitstekend ademende, omhullende spierondersteuning, geïnspireerd door race-uitrusting maar gevormd voor gestroomlijnd comfort. De GT DRYLITE (UPF 15) is zo licht, ademend en verkoelend dat we aanraden eronder zonnebrandcrème op te smeren.
€124,95
€99,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw oranje dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.