Castelli Aero race 5.1 fietsshirt zwart/blauw heren  17014-009 Uitverkoop

Castelli Aero race 5.1 fietsshirt zwart/blauw heren

17014-009 | Schrijf de eerste review! 32678 32678 8055688389468

De Castelli Aero race 5.1 fietsshirt zwart/blauw heren is tot nu toe de grootste stap voorwaarst in termen van prestaties, comfort en duurzaamheid.

De windtunnel tests tonen aan dat dit model 2 watts sneller is bij 40 km/u dan het vorige model, dat betekent dat dit shirt sneller is dan het Sanremo snelpak van 2013.

Het shirt is echter niet alleen aerodynamisch maar ook extreem licht, 103 gram voor maat L en ten opzichte van het 2015 model met extra duurzaamheid en comfort.

Aan de voorzijde op de schouders is het lichtgewicht materiaal Velocity Dimpled gebruikt, waardoor het extreem snel droogt.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€109,95

80 €80,-

Je bespaart €29,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Plus- en minpunten
  • Het meest aerodynamische shirt ooit gemaakt door Castelli
  • Extreem licht, 103 gram voor een maat L
Omschrijving

Castelli Aero race 5.1 fietsshirt zwart/blauw heren

Na de introductie van de aero shirts in het professionele wielrennen, is Castelli de Aero race blijven door ontwikkelen met het Rosso Corsa label. Terwijl het Aero Race 5.0 shirt tot nu toe de grootste stap voorwaarst in termen van prestaties was, biedt het nieuwe 5.1 model dezelfde aerodynamica maar met extra comfort een duurzaamheid. De windtunnel tests tonen aan dat dit model 2 watts sneller is bij 40 km/u dan het vorige model, dat betekent dat dit shirt sneller is dan het Sanremo snelpak van 2013. Het shirt is echter niet alleen aerodynamisch maar ook extreem licht, 103 gram voor maat L. Daardoor is hij bijna zo licht als de Climber's Jersey maar aanzienlijk meer aerodynamisch. Net als de doorsnee wielrenner, willen de professionele wielrenners ook een comfortabel shirt dat snel opdroogt.

De lichtgewichte polyester stoffen in dit shirt zorgen voor beide en is daarom ook een zeer goede keuze voor wedstrijden in natte en/of koele omstandigheden. De compressie band om de buik zorgt ervoor dat het shirt op zijn plek blijft zitten, onafhankelijk van hoeveel er in de zakken is gestopt. Aan de voorzijde op de schouders is het lichtgewicht materiaal Velocity Dimpled gebruikt en dat heeft tevens Prosecco behandeling ondergaan, waardoor het extreem snel droogt. De Castelli Free Aero Race 5.1 Jersey FZ is uitgevoerd met een volledige YKK Camlock Zipper. De onderkant van het shirt is voorzien van een siliconen elastische gripper, die het shirt perfect op zijn plaats houdt. De mouwen zijn afgewerkt met een Giro3 elastiek, zeer plat met een naadloze aerodynamische aansluiting op de arm. De Castelli Aero Race 5.1 Jersey is iets dat je moet ervaren!

Eigenschappen:
- Het meest aerodynamische shirt ooit gemaakt door Castelli
- Velocity dimpled stof aan de voorkant
- Mesh armbanden
- Compressie band om de buik om het shirt op zijn plek te houden
- Siliconen elastische grippers
- Volle lengte YKK camlock rits
- 3Dmesh stof op de achterkant voor continu koeling
- Reflecterende delen
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 103g (maat L)

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Blauw
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Castelli zomer 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Espresso fietsshirt korte mouw zwart heren 10% Korting Castelli Espresso fietsshirt korte mouw zwart heren (4524007-085)

Het Castelli Espresso fietsshirt korte mouw is een eersteklas allround fietstrui die geschikt is voor vele fietsdisciplines.

Het ontwerp in één kleur is vooral aantrekkelijk voor puristen die de voorkeur geven aan eenvoudige elegantie.

Dankzij het ademende stretchmateriaal is het shirt zeer comfortabel om te dragen.

De nauwsluitende pasvorm bevordert de aerodynamica.

Met zijn 3 ruime achterzakken en extra zak met ritssluiting biedt het Espresso shirt met korte mouwen veel opbergruimte voor lange trainingslopen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€120,-

€107,95

  Je bespaart €12,05 (incl. BTW)

Assos Mille GT S11 fietsshirt korte mouw zwart heren 10% Korting Assos Mille GT S11 fietsshirt korte mouw zwart heren (11.20.373.18)

Het Assos Mille GT S11 fietsshirt korte mouw is het lichtste en meest ademende MILLE GT shirt. Het fietsshirt is ontworpen voor lange ritten onder de heetste omstandigheden. Voorzien van een gestroomlijnde pasvorm, wrijvingsloze rauw gesneden mouwen en ultralichte textielsoorten geleend van de Racing Series. Dit ultieme endurance shirt voor de heetste omstandigheden weegt 25% minder dan het standaard MILLE GT C2 EVO shirt.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€134,95

€120,95

  Je bespaart €14,- (incl. BTW)

Castelli Climber's 4.0 korte mouw fietsshirt wit/zwart dames 10% Korting Castelli Climber's 4.0 korte mouw fietsshirt wit/zwart dames (4524053-001)

De Castelli Climber's 4.0 jersey is een ultralichte en aerodynamische professioneel fietsshirt voor intensieve bergtochten op warme zomerdagen.

De mix van verschillend gestructureerde meshstoffen zorgt voor topventilatie en een uitstekende beheersing van het lichaamsklimaat.

Stoffen die zijn gebruikt in dit shirt drogen extreem snel zodat zweet en zelfs een lichte regenbui je lichaam niet afkoelen.

Met deze snit en intelligente plaatsing van materiaal en naden word gezorgd voor de beste aerodynamica. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€99,95

€89,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Castelli Unlimited Allroad korte mouw fietsshirt donkergrijs heren 9% Korting Castelli Unlimited Allroad korte mouw fietsshirt donkergrijs heren (4522006-030)

De Castelli Unlimited Allroad is een perfect shirt zonder aerodynamische details. Als eerste creëerde Castelli een nieuwe stof met de toonaangevende Italiaanse ontwerper Borgini. De vederlichte stof heeft een kleine horizontale streep en voelt geweldig zacht aan. Het fietsshirt behoudt een uitmuntende vochtregulering en een royale horizontale stretch, maar heeft een beperkte verticale stretch zodat je zakken niet afzakken.  Het shirt blokkeert 98% van de UV-stralen. Het shirt heeft een neutrale pasvorm: strakker in de basis, extra ruimte over de borst. Minder lengteverschil van voor naar achter. Het design is clean en technisch; zelfs de streep op de borst is in reliëfdruk met het oog op kleur-op-kleur decoratie. Je hoeft je niet langer ongemakkelijk te voelen als je stopt voor koffie. Het shirt zit vol doordachte details, zoals een afgedekte YKK-rits vooraan, een vierde sleutelzak met rits en gebonden naadloze mouwuiteinden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€109,95

€99,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Assos Mille GT spring/fall fietsshirt C2 lange mouw black series heren 22% Korting Assos Mille GT spring/fall fietsshirt C2 lange mouw black series heren (11.24.360.18)

Het Assos Mille GT spring/fall fietsshirt lange mouw is de ultieme bovenlichaamslaag. Ideaal voor koele ochtenden en kille afdalingen in de overgangsseizoenen van lente en herfst.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€179,95

€139,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Castelli Giungla SS fietsshirt paars/groen heren 41% Korting Castelli Giungla SS fietsshirt paars/groen heren (4300412B09-100)

Het Castelli Giungla Fietsshirt is gemaakt met als basis ons Squadra-model, onze allrounder voor elke rit, van weekendraces tot trainingen en lange dagen in het zadel. De ProSecco Micromesh-stof als basis zorgt voor lichtheid en droogt snel; de geperforeerde inzetstukken aan de zijkant verbeteren het ademend vermogen; en de constructie van de mouwen, zonder naden aan de uiteinden, zorgt voor een ongeëvenaard comfort. De YKK-ritssluiting en de structuur van de achterzakken, die hetzelfde zijn als op de wedstrijdjerseys van ons WorldTour-team, maken de Passo compleet. Het resultaat? Een jersey die een uitstekende pasvorm heeft, die snelt droogt en die uitzonderlijk comfort biedt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.  

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€84,95

€49,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Aero race 5.1 fietsshirt zwart/blauw heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.