
Het Gobik Plus 2.0 vest mouwloos is een lichtgewicht, winddichte bodywarmer met aerodynamische pasvorm.
Ideaal voor frisse ochtenden, afdalingen en wisselvallig weer.
Compact opvouwbaar in de zijzak en gemakkelijk mee te nemen.
De strakke snit sluit perfect aan over een fietsshirt, zonder bewegingsvrijheid te beperken.
Mesh op de rug zorgt voor ventilatie bij inspanning, terwijl twee rugopeningen snelle toegang geven tot je shirtzakken.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken
-Winddichte voorzijde van gestructureerde stof
-Ademend mesh rugpaneel
-Verhoogde kraag met elastische achterkant
-Gesealde YKK-rits met dubbele trekker
-Zijzak van mesh waarin de bodywarmer opgeborgen kan worden
-Twee rugopeningen voor snelle toegang tot shirtzakken
-Reflecterende details
Wasinstructies
-Koud wassen, zonder wasverzachter
-Binnenstebuiten met gesloten rits
-Gebruik een waszak en lage centrifuge
-Niet strijken of in de zon drogen
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Assos UMA GT C2 wind fietsvest is een ultra-packable winddicht vest ontwikkeld voor gematigde bescherming en minimale omvang, bijgewerkt met een ritselvrije pasvorm, meer ademend vermogen en lichtere materialen. We hebben de pasvorm van ons endurance gilet verbeterd met een minder stijf windblokkerend voorpaneel en een zeer elastisch mesh achterpaneel, waardoor het vest het lichaam omsluit voor een ritselvrije pasvorm en tegelijkertijd de verkoelende luchtstroom vergroot. Het vernieuwde elastiek in de armsgaten vermindert de beperking en zorgt ervoor dat de naden van de UMA GT C2 Jersey elkaar niet overlappen, waardoor het comfort en de bewegingsvrijheid toenemen en er geen wrijving is tussen de lagen. Het ultralichte, ultra-packable ontwerp kan in een zak worden opgeborgen als het niet nodig is, en het nieuwe rugpand van mesh vermindert het gewicht tot slechts 75 gram (maat medium).
€109,95
€99,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Het Castelli Alpha Doppio RoS fietsjack is een top winterjack met warmte, ademend vermogen en een hoog niveau van regenbescherming. Dit in combinatie met een zachte en comfortabele pasvorm. Deze jas laat zien hoe een winterjas moet presteren.
€319,95
€264,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
De Craft Core Endur Hydro 2 fietsjack is een wind- en waterdicht fietsjack ontworpen voor fietsen in natte en winderige omstandigheden. De jas is gemaakt van wind- en waterdichte stof en heeft getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer. Daarnaast is het fietsjack voorzien van ventilerende mesh bij de oksels, geborstelde fleece stof aan de binnenkant van de kraag en elastische randen die regen en wind buiten houden.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Assos Uma GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.
€259,95
€139,95Je bespaart €120,- (incl. BTW)
De Craft Core Endur Hydro 2 fietsjack is een wind- en waterdicht fietsjack in fluorescerende kleur ontworpen voor fietsen in natte en winderige omstandigheden. De jas is gemaakt van wind- en waterdichte stof en heeft getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer. Daarnaast is het fietsjack voorzien van ventilerende mesh bij de oksels, geborstelde fleece stof aan de binnenkant van de kraag en elastische randen die regen en wind buiten houden.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Craft Core Endurance Hydro 2 fietsjack is een wind- en waterdicht fietsjack speciaal ontworpen voor het fietsen in natte en winderige omstandigheden. Dit jacket is gemaakt van wind- en waterdichte stof en heeft getapete naden voor volledige bescherming tegen verschillende weersomstandigheden. Tevens is het fietsjack voorzien van ventilerende mesh bij de oksels, geborstelde fleece stof aan de binnenkant van de kraag en elastische randen die regen en wind buiten houden.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Gobik Plus 2.0 fietsvest mouwloos liquid lime heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.