
De Craft ADV Explore Hybrid jacket is een licht gewatteerd jack met verfijnde jersey zijpanelen voor meer bewegingsvrijheid en ventilatie.
Is ideaal om te gebruiken als outdoorjack bij mildere temperaturen of als tussenlaag onder een shelljack bij koudere omstandigheden.
Deze jas beschikt over een verstelbare capuchon en heeft tevens twee open binnenzakken.
€149,95
€124,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen
- Vocht transport
- Wind Beschermend
- Licht gewatteerd lichaam mouwen en capuchon
- Zachte jersey bij zijpanelen en onder mouw voor betere beweging
- Twee zijzakken met rits
- Verstelbare capuchon
- Twee open binnenzakken
Materiaal: Body: 100% Polyester, Side panels: 92% Polyester recycled 8% Elastane, Lining: 95% Polyester 5% Elastane.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Fusion S1 Cycling Vest is een praktisch en veelzijdig unisex fietsvest voor alle soorten training het hele jaar door.
Het is een zeer licht en echt handig om mee te nemen in de zak voor extra bescherming tijdens weersveranderingen.
De voorkant van het vest is winddicht en waterafstotend.
De achterkant bestaat uit een hoogelastisch, ademend mesh-paneel dat helemaal tot aan de kraag reikt, zodat het vest in fietspositie nauwsluitend is met een comfortabele pasvorm zonder te strak te zitten.
De binnenkant van de kraag is zacht en vochtregulerend. Het vest heeft een stevige rits met een winddichte achterkant en is onderaan afgewerkt met een elastische siliconen grip.
(incl. BTW)
De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€200,-
€179,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€230,-
€159,95Je bespaart €70,05 (incl. BTW)
De Castelli Transition 2 lange mouw fietsjack is de perfecte aanvulling op een Entrata tight of Velocissimo voor koele herstdagen. Dit middengewicht fietsjack is perfect als je de kou wilt doorbreken tijdens de herfst- of voorjaarsritten. Door de neutrale pasvorm en de panelen die reflecteren is het een zeer nuttige fietsjas. De voorzijde van de jas is gemaakt van dezelfde stof als het pro-niveau Gabba jasje. Daarnaast is de jas voorzien van 3 perfect gepositioneerde achterzakken en de YKK Vislon-rits voor het gemakkelijk openen en sluiten van de jas. Maak met deze fietsjas de overgang van zomer naar herfst nog makkelijker! Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Het Castelli Entrata fietsjack is een halfzwaar jack en is perfect voor het veranderende weer in de herfst en lente. Genoeg warmte en bescherming zonder het te overdrijven. Een neutrale pasvorm en extra reflectie voor extra veiligheid.
€189,95
€132,95Je bespaart €57,- (incl. BTW)
De Assos Mille GT wind fietsjack zwart dames houdt je het hele jaar door comfortabel en beschermd, hoe winderig de omstandigheden ook zijn. Gemaakt met behulp van het super lichte Foil Ultra materiaal van Assos, dit maakt het jack volledig winddicht en waterafstotend. Op de zijpanelen is gebruik gemaakt van de Glossy stof die het jack van de nodige stretch voorzien en een uitstekend ademend vermogen garanderen. Door zijn dunnen en lichte ontwerp is het jack makkelijk op te bergen een in van de achterzakken van je fietsshirt. Het Mille GT wind jack zou een standaard onderdeel van iedereen zijn fietsuitrusting moeten worden.
€124,95
€84,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Craft Explore Hybrid Jacket zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.