Castelli Perfetto RoS lange mouw jacket dark steel blauw heren  19500-070 25% Korting

Castelli Perfetto RoS lange mouw jacket dark steel blauw heren

19500-070 | Schrijf de eerste review! 40439 40439 08055688931360

De Castelli Perfetto RoS long sleeve is dè jas waarmee je onder de meest uiteenlopende omstandigheden optimaal beschermt bent.

Oorspronkelijk ontworpen om te dragen bij koel weer of om me te racen in extreme omstandigheden.

Maar in de praktijk overtuigt in bijna alle omstandigheden, dit doet hij dankzij zijn complete winddichtheid, uitstekende pasvorm en uitzonderlijke ademend vermogen.

RoS in de naam staat voor Rain or Shine, dit is de vierde generatie van het Perfetto jacket en er zijn dit keer flink wat verbeteringen door gevoerd.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€199,95

149,95 €149,95

Je bespaart €50,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Het Perfetto RoS komt het beste tot zijn recht in droge omstandigheden, maar geval van regen is hij bijna volledig waterdicht. Samen met Gore heeft Castelli twee exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER materialen ontwikkeld. Voor de voorkant is een minimaal gevoerd, waterafstotend materiaal gebruikt.

Op de rug is een iets lichter, elastischer materiaal gebruikt, dit materiaal heeft hetzelfde ademend vermogen als dat van de vorige versie, maar is veel beter bestand tegen vocht. In combinatie met verschillende tussenlagen zoals een ondershirt of trui is dit jacket perfect voor alle mogelijke weersomstandigheden.

Natuurlijk zijn de typische Perfetto 'features' nog steeds aanwezig, zo blijven de soepele YKK Vislon-rits, het verlengde rugpand en de reflecterende inzetstukken hetzelfde in deze versie. Verder beschikt hij over dezelfde fantastische pasvorm en is hij zoals altijd voorzien van een discreet design. Dit is het enige jacket dat in geen enkele garderobe mag ontbreken.

Beoordeling:
5* - Wind bescherming
4* - Waterdichtheid
3* - Isolatie
3* - Ademend vermogen
3* - Lichtgewicht

Eigenschappen:
- Castelli exclusieve, waterafstotende GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPPER 205 Warm (vanbinnen geborsteld) aan de voorzijde
- GORE-TEX stretch materiaal op de rug voor extra elasticiteit en ademend vermogen.
- Getapete schoudernaden voor extra regenbescherming
- YKK Vislon rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- 2 Ventilatieopening met rits aan de zijkant van de borstkas
- 2 achterzakken plus een smal luchtpompcompartiment
- Verlengde rugpand met reflecterend paneel
- Gewicht: 305 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 4 graden - 14 graden
- Maten: S-3XL

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Windjack
  •   Regenjack
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli zomer 2020
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Fly Direct jacket lange mouw twilight blue/silver gray 11% Korting Castelli Fly Direct jacket lange mouw twilight blue/silver gray (4524500-456)

De Castelli Fly Direct jacket lange mouw biedt een ultralichte constructie met Polartec Alpha Direct isolatie, wat resulteert in een uitzonderlijk warme winterjas. Dankzij het lichte ontwerp kan de jas gemakkelijk opgeborgen worden in een zak of frametas wanneer de temperatuur stijgt. Deze jas is voorzien van een ultralichte, winddichte buitenlaag met een DWR-behandeling, ideaal voor natte wegen of een onverwachte regenbui.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€259,95

€229,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Castelli GO fietsjack donker blauw dames 45% Korting Castelli GO fietsjack donker blauw dames (4521540-070)

Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli vest. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€219,95

€119,95

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

Castelli Entrata lange mouw fietsjack blauw heren 10% Korting Castelli Entrata lange mouw fietsjack blauw heren (4523508-424)

Het Castelli Entrata fietsjack is een halfzwaar jack en is perfect voor het veranderende weer in de herfst en lente. Genoeg warmte en bescherming zonder het te overdrijven. Een neutrale pasvorm en extra reflectie voor extra veiligheid.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€189,95

€170,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

Assos Mille GT eisenherz Ultraz S11 winter fietsjack storm blue heren 30% Korting Assos Mille GT eisenherz Ultraz S11 winter fietsjack storm blue heren (11.30.410.2S)

Ontdek de Assos Mille GT eisenherz Ultraz S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor de zwaarste, meest extreme winteromstandigheden. De vernieuwde constructie vermindert het volume en de nieuwe textielen verhogen de adembaarheid en elasticiteit, terwijl ze volledige bescherming tegen stormen behouden.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€389,95

€269,95

  Je bespaart €120,- (incl. BTW)

Gobik Envy 2.0 Oatmeal fietsjas dames Gobik Envy 2.0 Oatmeal fietsjas dames (10-03-038-002)

De Gobik Envy 2.0 Oatmeal fietsjas is ontworpen voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Dit shirt is geschikt voor zowel milde als intense ritten. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt het een breed thermisch bereik, waardoor het effectief beschermt tegen de elementen en tegelijkertijd uitstekende ademend vermogen heeft. Het biedt bescherming en aerodynamica van het hoogste niveau, met Polartec® Power Shield™ Pro-technologie. Dit is een ademend, winddicht en waterdicht membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS. Het maakt gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl het een barrière biedt tegen waterdruppels.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€189,95

 (incl. BTW)

Castelli Squall shell jacket lange mouw electric lime/silver reflex heren 10% Korting Castelli Squall shell jacket lange mouw electric lime/silver reflex heren (4524507-383)

De Castelli Squall shell jacket lange mouw is Ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en opvouwbaar genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een bui of om de kou weg te nemen wanneer je afdaalt van de bergen. Super-opvouwbare, lichtgewicht stretch regenjas om mee te nemen bij elke rit.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€120,-

€107,95

  Je bespaart €12,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Perfetto RoS lange mouw jacket dark steel blauw heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.