Castelli Alpha jacket rood/zwart heren 14502-023  CA14502-010 Uitverkoop

Castelli Alpha jacket rood/zwart heren 14502-023

CA14502-010 | Schrijf de eerste review! 22751 22751 8055688016968

Het Castelli Alpha jacket rood/zwart heren 14502-023 biedt de perfecte eigenschappen en materialen om je lichaam tegen de ultieme kou en wind te beschermen.

Gemaakt van een Windstopper 150 stof die winddicht en waterafstotend is met een stretch in alle 4 de richtingen voor de perfecte bewegingsvrijheid.

Dit jacket heeft een perfecte vochtregulatie en is goed te combineren met de sorpasso wind bibtight voor perfecte bescherming tegen kou en wind!

Castelli heeft bij dit jacket een extra isolatie laag toegepast, wanneer je de rits zult openen zal je lichaam nog steeds beschermt blijven tegen de kou en biedt dit de ultieme ventilatie.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€269,95

214,95 €214,95

Je bespaart €55,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Alpha jacket rood/zwart heren 14502-023

Dit super mooie Alpha jacket biedt de perfecte eigenschappen en materialen om je lichaam tegen de ultieme kou en wind te beschermen. - Zie bijgevoegde video voor een perfect beeld van dit jacket.

Gemaakt van een Windstopper 150 stof die winddicht en waterafstotend is met een stretch in alle 4 de richtingen voor de perfecte bewegingsvrijheid. Dit jacket heeft een perfecte vochtregulatie en is goed te combineren met de sorpasso wind bibtight voor perfecte bescherming tegen kou en wind!

Negeer totaal hoe je denkt dat een fiets jacket ontworpen moet worden en maak een compleet herontwerp hoe een jacket wel gemaakt moet worden. De naam Alpha geeft de eerste aan in een serie. In deze serie producten, introduceert Castelli verscheidene nieuwe technieken en stoffen om winter jackets te ontwikkelen.

Castelli concentreert zich op twee eeuwigdurende problemen met jackets en wind shirts voor het wielrennen. Het eerste is bescherming en ventilatie, met de nieuwste stoffen heeft Castelli een winter jacket gemaakt dat je perfect warm zal houden in bijna alle omstandigheden met een losse basis onderlaag. Castelli heeft bij dit jacket een isolatie laag losgelaten, wanneer je de rits zult openen zal je lichaam nog steeds beschermt blijven tegen de kou en biedt dit de ultieme ventilatie. Dit is bijvoorbeeld handig bij het klimmen of andere extra intensieve stukken wanneer je extra ventilatie nodig hebt.

Het tweede probleem waar Castelli zich op heeft gefocust, zijn alle openingen. Om de middel heeft Castelli een nieuwe stof en constructie geintroduceerd die altijd compleet plat ligt, zeer gestroomlijnd is voor aerodynamica, maar die je lichaam zeer goed volgt in elke positie. Op de polsen is het zelfde principe toegepast zodat er geen wind naar binnen kan en de handschoen zeer goed aansluiten op het jackt. Bij de kraag is er een nieuwe constructie toegepast die iedere positie van je lichaam volgt en zo altijd goed aansluit zowel in de zittende als staande positie.

Eigenschappen:
- Extra hoge kraag die beter aansluit, zowel staand als fietsend
- Windstopper 150 stof die winddicht en waterafstotend is, met stretch in 4 richtingen voor veel bewegingsvrijheid
- Goede ventilatie, goede vochtafvoer dankzij verschillende lagen
- Asymmetrischede externe YKK Vislon rits die makkelijk open gaat
- Goed sluitende en beweegbare onderkant van het jacket
- Strakke pasvorm om de polsen zodat de handschoenen perfect passen
- Stretch stoffen die voor een goede close-to-body pasvorm geven maar op veel lichaam types past
- Ventilatie aan de achterkant
- Castelli siliconen gripper om de buik die ervoor zorgt dat het jacket niet omhoog kruipt
- Zak me rits op de voorkant
- Drie achterzakken
- Achterzak met rits en reflecterende band
- Gewicht: 430 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 0 - 12 graden

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Rood
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli winter 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Essence Light Wind mouwloos fietsvest geel dames 10% Korting Craft Essence Light Wind mouwloos fietsvest geel dames (1908793-851000)

De Craft Essence Light Wind Vest is een ultralicht, windwerend en waterafstotend fietsvest.

Er zitten ventilatiepanelen bij de zweetzones voor een optimale lichaamstemperatuur.

De gerecycleerde stoffen maken deze fietsjack duurzaam. Deze jas biedt een achterzak.

De elastische rand aan de onderkant biedt een optimaal draagcomfort.

De reflecterende details zorgen voor een optimale zichtbaarheid.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€79,95

€71,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Craft Core Bike Ride Hydro Lumen fietsjack flumino white heren 10% Korting Craft Core Bike Ride Hydro Lumen fietsjack flumino white heren (1911183-851895)

De Craft Core Bike Ride Hydro Lumen fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€179,95

€161,95

  Je bespaart €18,- (incl. BTW)

Castelli Emergency 2 regenjack zwart heren 10% Korting Castelli Emergency 2 regenjack zwart heren (4521500-085)

Het Castelli Emergency 2 fietsjack is het meest ideale jack voor bescherming tegen de regen. Het jack is bedoeld voor zowel voor dagelijks gebruik als voor noodsituaties. Het kan vlot worden weggeborgen in je shirtzak.  Met zijn discrete styling en 360° reflectievermogen kan het dubbel gebruikt worden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€170,-

€152,95

  Je bespaart €17,05 (incl. BTW)

Sportful Fiandre light no rain fietsvest oranje heren 50% Korting Sportful Fiandre light no rain fietsvest oranje heren (1120023-810)

De Sportful Fiandre light no rain fietsjack is ontelbare keren getest in het voorjaar om steeds beter te worden tegen de wisselende omstandigheden die de lente met zich mee kan brengen. In deze nieuwste uitvoering behoudt de Fiandre Light zijn bescherming aan de voorkant en bestendigheid tegen lichte regen. De achterkant is langer voor meer bedekking en een aangenamere pasvorm. Ook is de constructie van de kraag verbeterd met meer aandacht voor de vorm. De NoRain-technologie laat zweet door zonder er dat regen in komt zodat je droog blijft langs de binnen- én de buitenkant.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€99,95

€49,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Assos Equipe R spring/fall S11 gilet black serie heren 8% Korting Assos Equipe R spring/fall S11 gilet black serie heren (11.34.413.18)

Het gloednieuwe Assos Equipe R spring/fall S11 gilet combineert middelzware isolatie aan de voorkant met ademende ventilatie aan de achterkant. Dit biedt bescherming voor kwetsbare delen van het lichaam terwijl oververhitting wordt voorkomen tijdens intensieve inspanningen bij wisselende temperaturen. De veelzijdigheid is cruciaal: het gilet kan over zomerjerseys worden gedragen in koele omstandigheden of extra warmte bieden als laag over thermokleding of onder wind- en regenjacks in koudere, natte omstandigheden. Een veelzijdige, middelzware isolatielaag voor races of intensieve trainingen in droge, koele omstandigheden. Een mix van thermische stoffen zorgt voor ademende warmte, en drie zakken bieden handige opbergruimte.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€169,95

€154,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Assos Mille GTS C2 spring/fall fietsjack alchemy purple heren 23% Korting Assos Mille GTS C2 spring/fall fietsjack alchemy purple heren (11.30.381.7E)

Onze iconische Assos Mille GTS C2 spring/fall fietsjack is herzien, met een combinatie van nieuwe, gepatenteerde membraanbescherming en ademende thermische isolatie. Perfect afgestemd op wisselende koude, natte en winderige omstandigheden als onderdeel van een laagjessysteem.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€259,95

€199,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Alpha jacket rood/zwart heren 14502-023

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.