
De Gobik Matt 2.0 bibshort is ideaal voor warme dagen en lange ritten, waarbij comfort essentieel is.
Met een minimalistische uitstraling en matte afwerking biedt deze bibshort perfecte ondersteuning en compressie voor stabiliteit op de fiets.
De vernieuwde versie behoudt de bi-elastische lycra en heeft nu lichtere, ademende elastische banden op de dijen voor extra comfort en ventilatie.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Gebruikstemperatuur: 17-35 °C
- Gewicht: 190 gram
- UPF: 50
- Zeem: K9 Grafeen
Materiaal:
- No1: 71% PA, 29% EA; No2: 80% PA, 20% EA; No3: 82% PA, 18% EA
- STRAP No1: 70% PA, 30% EA; No2: 94% PES, 6% EA
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Espresso bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.
Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.
Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.
Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.
De bretels zijn rekbaar, maar hebben tegelijkertijd een goed ademend vermogen.
Daarnaast voorziet de broek je van extra opbergruimte in de vorm van een achterzakje.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€160,-
€143,95Je bespaart €16,05 (incl. BTW)
De Craft ADV Explore Tech Shorts heeft een speciale 4-weg stretchmateriaal met een zeer zachte binnenkant voor een goede bewegingsvrijheid en draagcomfort.
Verstelbare taille, riemlussen en meerdere ritszakken.
€89,95
€80,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
De Castelli Espresso bibshort fietsbroek is ontworpen om keer op keer je favoriet te zijn, ongeacht je rit. Dankzij de Espresso Doppio-stof voelt deze broek extreem zacht en rekbaar aan, waardoor hij moeiteloos met je lichaam meebeweegt zonder te knellen. Met de Espresso fietsbroek combineer je comfort, functionaliteit en topkwaliteit in één stijlvolle en betrouwbare keuze. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€160,-
€143,95Je bespaart €16,05 (incl. BTW)
De Assos Mille GT bibshorts C2 zwart heren is de tweede in zijn generatie. In deze fietsbroek zijn veel verschillende functies verwerkt. Dit zijn onder andere eennaadloze tailleband en een zeem met verbeterde ventilatie en soepeler textiel.
€144,95
€128,95Je bespaart €16,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Endurance Solid shorts is een zeer geavanceerde fietsbroek voor intensieve ritten. Duurzame Lycra Sport Energy stof geeft deze dynamische short 4-weg elasticiteit en compressie die spiertrillingen vermindert en kracht concentreert voor optimaal comfort en controle. Zinvolle details zoals elastische beenuiteinden met siliconen grips om de short op zijn plaats te houden en een mesh binnenvoering in de taille voor meer comfort samen met een C2 pad maken van deze short een uitzonderlijke aanvulling op uw fietsuitrusting.
€99,95
€74,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
De Castelli Free Aero RC short is het top race short van Castelli. Dit short beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het short heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. De achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€159,95
€144,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Gobik Matt 2.0 bibshort ultrablue dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.