Castelli Competizione kit bibshort zwart/groen heren  4522003-383 Uitverkoop

Castelli Competizione kit bibshort zwart/groen heren

4522003-383 74390 74390 8050949605998 10.0 10 1
1 Reviews | Schrijf zelf een review

Het idee achter de Castelli Competizione bibshort is om het beste van de Castelli's fietsbroeken samen te brengen in een product voor een iets schappelijker prijs.

De Vortex stof en GIRO4 siliconen grippers konen rechtstreeks van vvan de Free Aero Race 4 broek, terwijl het KISS Air2 zitkussen een van Castelli'S beste zeem is.

Maar het beste aan deze broek is toch wel de pasvorm, deze is samengesteld dankzij het Castelli pattern engineering team en zorgt ervoor dat de broek in de juiste maat als gegoten zit.

Naast dat hij zeker geschikt is voor een wedstrijd in het weekend, is de broek ook zeer comfortabel.

Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
M
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

78,95 €78,95

Je bespaart €21,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Fietsbroek met uitstekende prijskwaliteitsverhouding
- Affinity Pro Lycra materiaal aan binnenzijde is zeer elastisch en comfortabel
- Vortex BLC materiaal maakt broek aerodynamisch
- Elastische GIRO4 grippers houden broek perfect op zijn plaats
- Platgestikte naden voorkomen huidirritaties
- Voorzien van reflecterende elementen op de achterzijde
- Mesh bretels zijn ademend en comfortabel
- Voorzien van Kiss Air2 zeem
- Kleur: Black
- Temperatuur bereik: 15-35 graden

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Competizione
  •   Regenbescherming
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Korte broek
  • Kleur Rood
  •   Wit
  •   Zwart
  •   Combi kleur
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Lente - herfst
  • Categorie Castelli zomer 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Pro Nano bibshort zwart heren 41% Korting Craft Pro Nano bibshort zwart heren (1910538-999000)

De Craft Pro Nano Bibshorts is een lichtgewicht fietsbroek ontworpen voor hardrijdende wielrenners op pro-niveau. Deze pro-grade bibshorts zijn gemaakt van lichtgewicht, duurzaam en 4-way stretch Lycra Sport Energy materiaal, dat spiertrillingen vermindert en kracht concentreert voor optimale controle en prestaties. Bovendien is de fietsbroek voorzien van geperforeerde zijpanelen voor een uitstekende ventilatie in warme omstandigheden. De hoogwaardige C1 Pad zorgt voor maximaal comfort.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,95

€99,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Castelli Velocissima 3 bibshort zwart/zilver dames 13% Korting Castelli Velocissima 3 bibshort zwart/zilver dames (4522050-010)

De Castelli Velocissima 3 bibshort is Castelli's midrange performance korte fietsbroek, geweldig voor zowel een lange duur-rit als een snel uurtje trainen binnen of buiten. De gebruikte Endurance Evolution stof zorgt voor een mooie matte afwerking, kent een hoge mate van elasticiteit en geeft een comfortabele hoeveelheid compressie. De beenuiteinde zijn net als de Premio-broek voorzien van verticale siliconenstrips die er voor zorgen dat de broek de hele rit op zijn plek blijft zitten. Een goede fietsbroek beschikt natuurlijk over een goede zeem, de Kiss Air² zeem zit super comfortabel zonder al te omvangrijk te zijn. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€100,-

€86,95

  Je bespaart €13,05 (incl. BTW)

Assos Equipe R bibshorts S11 secret blue heren Assos Equipe R bibshorts S11 secret blue heren (11.10.290.2U)

Ontdek de ASSOS Equipe R S11 Bibshort Lichtgewicht, Aerodynamisch & Prestatiegericht. De ASSOS Equipe R S11 Bibshort is ontworpen voor pure snelheid en prestaties, perfect voor zowel intensieve trainingen als wedstrijden. Dit model bouwt voort op de technologieën van de premium RS SCHTRADIVARI Bib Shorts S11, maar dan in een vereenvoudigde en efficiënte constructie, zonder in te leveren op comfort of functionaliteit.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€190,-

 (incl. BTW)

Sportful Supergiara bibshort zwart dames Sportful Supergiara bibshort zwart dames (1120026-002)

De Assos Supergiara bibshort is de beste optie als u niets aan het toeval wilt overlaten. Het bibshort is voorzien van een geweven hoge compressie stretchstof die elke inspanning ondersteunt en zorgt voor een ergonomische pasvorm. Het zorgt voor een gegarandeerd comfort op de moeilijkste wegen. De DMS-zeem combineert meerdere dichtheden door de iets kleinere vorm die past bij de beweging en lichaamshouding. De mesh zakken op de achterkant en op uw been zijn voldoende om al uw belangrijke spullen in op te bergen. De reflecterende details zorgen voor een goede zichtbaarheid na zonsondergang of bij de start van een rit in de vroege ochtend. De platten en anatomische mesh bretels zorgen voor extra comfort en ventilatie.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€139,95

 (incl. BTW)

Gobik Gritt 2.0 bibshort evergreen heren Gobik Gritt 2.0 bibshort evergreen heren (10-02-092-003)

De Gobik Grit 2.0 bibshort is de nieuwste evolutie van ons cargomodel, speciaal ontworpen voor off-road gebruik. Met een nieuw patroon dat de prestaties verbetert, heeft het een stijlvol en aantrekkelijk uiterlijk gekregen. De achterzakken bieden nu meer opbergruimte, terwijl de broekspijpen met 2 cm zijn verlengd ten opzichte van de vorige versie, waardoor ze een standaardlengte bereiken. Deze bibshort is ideaal voor middelhoge en warme temperaturen en lange ritten, waar comfort en opslagcapaciteit van groot belang zijn.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€129,95

 (incl. BTW)

Fusion C3 Bib Shorts zwart dames Fusion C3 Bib Shorts zwart dames (1045-BLK)

Deze Fusion C3 Bib Shorts is een slijtsterke, houdbare, veelzijdige fietsbroek met hoog zitcomfort voor de lange ritten. De juiste fietsbroek als je er een moet kiezen voor zowel training als wedstrijd. De bibs blijft altijd maximaal comfortabel in de strak geweven, ondoorzichtige koersbroek. Het bovenstuk is elastisch en ademend.

Met siliconen gecoate been uiteinden, samen met het unieke hoge gehalte aan powerfit elastaan, zorgen ervoor dat deze fietsbroek altijd perfect zit en dit ook altijd zal blijven doen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€144,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Competizione kit bibshort zwart/groen heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.