Craft Velo thermal wind bibtight fietsbroek zwart heren  1904448-9999 10% Korting

Craft Velo thermal wind bibtight fietsbroek zwart heren

1904448-9999 | Schrijf de eerste review! 31132 31132 7318572590106

Deze warme Craft Velo thermal wind bibtight fietsbroek zwart heren biedt door zijn wind en waterdichtte voorzijde een perfecte bescherming tegen slecht weer.

De geborstelde gevoerde binnenzijde is zeer aangenaam zacht en extra verwarmend tijdens koude dagen.

Een lange rits zorgen voor eenvoudig aan en uittrekken van de broek.

Ventair Wind beschermd perfect en zorgt voor een goede adembaarheid van de broek.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€119,95

107,95 €107,95

Je bespaart €12,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Craft Velo thermal wind bibtight fietsbroek zwart heren

Deze warme Craft velo bibtight biedt door zijn wind en waterdichtte voorzijde een perfecte bescherming tegen slecht weer. De geborstelde gevoerde binnenzijde is zeer aangenaam zacht en extra verwarmend tijdens koude dagen. Een lange rits zorgen voor eenvoudig aan en uittrekken van de broek. Ventair Wind beschermd perfect en zorgt voor een goede adembaarheid van de broek.

Eigenschappen: 
- Warme fietsbroek met bretels
- Wind en water bescherming
- Softshell op voorzijde
- Warme fleece binnenvoering
- Ergonomische platte naden
- Lange rits aan pijpen
- Rondom reflectoren
- Infinity C3 zeem heren (voor middel lange afstand)

Specificaties
  • Merken Craft
  • Uitvoering Winter fietsbroek
  •   Windbescherming
  •   Regenbescherming
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Lange broek
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Pro Bike Subz Lumen bibtight zwart heren 32% Korting Craft Pro Bike Subz Lumen bibtight zwart heren (1911192-999000)

De Craft Pro Bike Subz Lumen bibtight is een winddichte en waterafstotende fietsbroek met geborstelde binnenkant die veel warmte, bescherming tegen weersinvloeden en comfort biedt tijdens intensieve en lange ritten in koude winteromstandigheden. Deze pro-grade fietsbroek is gemaakt van een zeer functionele en elastische stof met 4-way stretch voor een uitstekende pasvorm en optimale bewegingsvrijheid. Daarnaast is de fietsbroek voorzien van Infinity C1 Pad voor optimale prestaties en comfort, een fietsbroek met lasergesneden gaten voor verbeterde ventilatie, ritsen aan de beenuiteinden en reflecterende details.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€199,95

€134,95

  Je bespaart €65,- (incl. BTW)

Assos Dyora RS Winter S9 bibtight zwart dames 17% Korting Assos Dyora RS Winter S9 bibtight zwart dames (12.14.211.18)

De Assos Dyora RS Winter S9 bibtight is de opvolger van de iconische Bonkas en zijn verder ontwikkeld op het gebied van bescherming, stabiliteit en gewicht. Deze fietsbroek is ideaal voor als je tijdens koudste winterdagen de straat op trekt.  Met de betrouwbare isolatie en warmteopslag van de tweelaagse Sphere Ultra, met een membraan, en geborstelde Osmos Heavy. Op de rug ligt het dikkere Sphere Medium materiaal. De beproefde A-lock technologie is op deze fietsbroek overgezet. Dit ondersteuningssysteem omsluit de benen gelijkmatig en biedt uw beenspieren de voordelen van lichte compressie. De broek houdt bovendien de vulling op zijn plaats dankzij het ERGOBOX-borduurpatroon en de ROLLBAR-banden.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€409,95

€339,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Assos Equipe R HABU winter S9 fietsbroek lang heren zwart 31% Korting Assos Equipe R HABU winter S9 fietsbroek lang heren zwart (11.14.249.18)

De Assos Equipe R HABU winter S9 fietsbroek lang is laag in volume en biedt gerichte bescherming, maximaal ademend vermogen en een aerodynamische pasvorm. Deze fietsbroek is voor fietsers die liever buiten trainen in de winter. Deze bibshort zorgt ervoor dat je als trainer - door een reeks van technologieën - in contact met de weg staat. Het S9 raceplatform combineren met de volgende evolutie van de winter 3/3 seizoen innovaties. Het resultaat is de best passende en meest ondersteunende waterdichte bibshort die u ooit hebt aangetrokken. Lichte neerslag, snijdende wind zo koud dat je het kunt zien, en zeemstekende wegnevel - elk van hen kan een winterrit voortijdig beëindigen, maar deze broek is ontworpen om ze allemaal tegen te houden.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€289,95

€198,95

  Je bespaart €91,- (incl. BTW)

Castelli Polare 3 bibtight zwart heren 30% Korting Castelli Polare 3 bibtight zwart heren (4521521-010)

De Castelli Polare 3 bibtight is castelli's warmste tight.  De broek biedt bescherming tegen de wind over de hele lengte vooraan.  Dit is de juiste keuze als je houdt van extreme fietstochten of als je je erg warm wilt induffelen in frisse/koude omstandigheden.  Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€199,95

€138,95

  Je bespaart €61,- (incl. BTW)

ASSOS Equipe RS spring fall s11 bibtight zwart heren 19% Korting ASSOS Equipe RS spring fall s11 bibtight zwart heren (11.14.279.18)

Een gloednieuwe Assos Equipe r spring/fall bishort s11 voor racen en intensieve trainingen in koude, natte en uitdagende omstandigheden tijdens de overgangsseizoenen. De EQUIPE R is uitgerust met ons warmste Spring Fall-textiel tot nu toe en het strakke weefsel beschermt je tegen wind, opspattend water en lichte neerslag.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€309,95

€249,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Fusion Long Bib Tights zwart Unisex Fusion Long Bib Tights zwart Unisex (0212-BLK)

De Fusion Long Bib Tights is een lange fietsbroek geschikt voor koele zomerdagen tot vorstvrije winterdagen. De fietsbroek is unisex voor zowel mannen als vrouwen. Met zijn unieke combinatie van materialen en fiets-specifieke pasvorm biedt de Long Bib Tights u comfort met uw favoriete korte bibs eronder, omdat er geen zitkussen in de lange fietsbroek zit. Het warme materiaal aan de voorkant van de knieën en dijen is thermoregulerend. Op de onderbenen en achterkant van de dijen is speciale nadruk gelegd op elasticiteit en duurzaamheid. Hier is het materiaal actief zweettransporterend, zodat het zweet snel van de huid wordt afgevoerd. De fietsbroek heeft achterwaarts gerichte 3M reflecterende logo`s voor extra zichtbaarheid.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€134,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Craft Velo thermal wind bibtight fietsbroek zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.