Profile Design Supersonic ergo 35c carbon opzetstuur zwart  3064-232 8% Korting

Profile Design Supersonic ergo 35c carbon opzetstuur zwart

3064-232 | Schrijf de eerste review! 38210 38210 723660008161

De Profile Design Supersonic ergo 35c carbon opzetstuur zwart is ontworpen om het frontaal oppervlak zo klein mogelijk te maken om zo min mogelijk aerodynamische weerstand te creëren.

Het belangrijkste doel van een opzetstuur is natuurlijk om de gebruiker in een snelle positie te brengen, ondanks een vrij minimalistisch uiterlijk, biedt de Sonic/Ergo een uitgebreid bereik voor precies dit doel.

De supersonic brackets zetten de extensions van het opzetstuur iets verder uit elkaar waardoor hij meer ruimte voor een BTA-drinksysteem biedt.

Doordat de supersonic brackets de armsteunen van het opzetstuur iets verder naar achter plaatsen maakt dit het opzetstuur uitermate geschikt voor fietsers die iets achter de bar willen steunen.

De 35a-extensies hebben een hoek van 35 graden met een stijging van 80 mm, ze zijn 400 mm lang wat voor een breed scala aan fietsers de ideale lengte is.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Tijdelijk uitverkocht, vraag naar de levertijd
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • 2 jaar garantie
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Profile Design Supersonic ergo 35c carbon opzetstuur zwart

De lengte en rotatie van de extensions kunnen eenvoudig worden aangepast met behulp van de bovenste schroef. Er zijn 100 verschillende positie-opties die kunnen worden bereikt door alleen al de armleuningen te verplaatsen. Het is ook mogelijk om de breedte en de kanteling van de extensions aan te passen. Dit is het meest verstelbare opzetstuur op de markt.

De Ergo-armsteunen beschikken ook over hetzelfde kantelbare ontwerp als de rest van de nieuwe generatie armsteunen.

Door de armsteunen van kant de verwisselen of te draaien, kan het opzetstuur nog meer gefinetuned worden - waardoor het nog eenvoudiger is om de ideale fietspositie te bereiken of de positie van je vorige opzetstuur of fiets te evenaren.

Voorzien van kabelgeleiding die de achterkant van de extensie verlaten.

Eigenschappen:
- In ondiepe J-vorm gebogen beugels (35 graden)
- Veelzijdig opzetstuur
- Comfortabele armsteunen
- Stuurklem geschikt voor 26.0 en 31.8 mm sturen
- Stack hoogte: 60 mm
- Reach drop: -70 mm tot -2.5 mm (in stappen van 7.5mm)
- Breedte: 124 mm tot 290 mm (in stappen van 18.5mm)
- Geanodiseerde, slijtvaste afwerking
- Materiaal: Carbon

Specificaties
  • Merken Profile Design
  • Kleur Zwart
  • Materiaal Carbon
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • 2 jaar garantie
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Profile Design Sonic ergo 35a aluminium opzetstuur zwart 5% Korting Profile Design Sonic ergo 35a aluminium opzetstuur zwart (3064-184)

De Profile Design Sonic ergo 35a aluminium opzetstuur zwart is ontworpen om het frontaal oppervlak zo klein mogelijk te maken om zo min mogelijk aerodynamische weerstand te creëren. Het belangrijkste doel van een opzetstuur is natuurlijk om de gebruiker in een snelle positie te brengen, ondanks een vrij minimalistisch uiterlijk, biedt de Sonic/Ergo een uitgebreid bereik voor precies dit doel. De 35a-extensies hebben een hoek van 35 graden met een stijging van 80 mm. Ze zijn 400 mm lang wat voor een breed scala aan fietsers de ideale lengte is. Voorzien van kabelgeleiding die de achterkant van de extensie verlaten.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€174,95

€164,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

BBB stuur road Aerolight zwart 22.2 - 31.8 mm 10% Korting BBB stuur road Aerolight zwart 22.2 - 31.8 mm (2929055801-BHB-58)

De BBB stuur road Aerolight is ontworpen om je te helpen sneller en comfortabeler te rijden door je in een aerodynamische positie te houden. Dit lichtgewicht opzetstuur met S-bend vorm biedt meerdere instelbare posities en een verstelbare lengte, zodat je de perfecte houding kunt vinden. Het slimme klemmechanisme zorgt ervoor dat de AeroLight eenvoudig te bevestigen is op zowel 25,4mm als 31,8mm sturen, waardoor het compatibel is met verschillende fietsen. S-Bend Aerobar met verstelbare EVA-armkussens voor optimale aerodynamica.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€75,95

€67,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Profile Design Sonic/Ergo/26a Aerobar 8% Korting Profile Design Sonic/Ergo/26a Aerobar (3064383)

De Profile Design Sonic/Ergo/26a Aerobar biedt een uitgebreid pasbereik, een laag gewicht en eenvoudige afstelling in combinatie met een minimaal frontaal oppervlak. Door dit te combineren met de Ergo-armsteun ontstaat een aerobar die de meeste rijders helpt om hun positie te optimaliseren voor zowel snelheid als comfort. De verlengstukken uit de A-Serie stellen de rijder en bikefitter nu in staat om de polshoek fijn af te stellen zonder andere aspecten van de pasvorm te veranderen. De afmetingen zijn geoptimaliseerd voor gebruik met onze plus serie armsteunen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,95

€154,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

BBB stuur road Aerobase zwart 22.2 - 31.8 mm 10% Korting BBB stuur road Aerobase zwart 22.2 - 31.8 mm (2929055201-BHB-52)

De BBB stuur road Aerobase biedt een aerodynamische en comfortabele oplossing voor fietsers die hun prestaties willen optimaliseren. Het ergonomische ontwerp met verstelbare lengte en meerdere posities voor de armsteunen stelt je in staat om de perfecte rijpositie te vinden. Dankzij het slimme klemmechanisme is het stuur eenvoudig te bevestigen en compatibel met zowel 25,4mm als 31,8mm sturen. Ergo-bend Aerobar met verstelbare EVA-armkussens voor maximaal comfort.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€75,95

€67,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Profile Design Ergo/Race Ultra Pad 10mm Profile Design Ergo/Race Ultra Pad 10mm (3064-313)

De Profile Design Ergo/Race Ultra Pads zijn verkrijgbaar in twee diktes, 5 mm en 10 mm, zodat rijders de diameter kunnen afstellen voor een goede pasvorm.  huidige aerobars en eerdere modellen die de F19, F22 of F35 armsteunen gebruikten.

Levering binnen 2-4 werkdagen
€42,95

 (incl. BTW)

Profile Design Aerobar Bracket Riser Kit Profile Design Aerobar Bracket Riser Kit (3063-39)

De Profile Design Aerobar Bracket Riser kit is bedoeld om de opzetsturen te verhogen. Combineren mogelijk met de T + carbon-serie, T + aluminium serie en ZBS aerobars. Het verhogen van de armleuningen zorgt ervoor dat de comfortabele pols positie wordt gehandhaafd. Deze kit bestaat uit twee 10 mm risers en twee 5 mm risers. Meerdere kits kunnen worden gebruikt om de gewenste hoogte te bereiken.

Wordt geleverd inclusief montage bouten en moeren.  Niet aanbevolen voor gebruik met Carbon Stryke en T-Mag.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€52,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > Profile Design Supersonic ergo 35c carbon opzetstuur zwart

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.